Ailem evlat ayırımı yapıyor. Yardımcı olur musunuz lütfen?

Abime iş kurdular. Kız kardeşimi özel okula gönderiyorlar. Abim genelde kafasına göre harcama yapıyor. Kızkardeşime genel olarak sınava hazırlanıyor diye iş yaptırılmıyor, dokunmuyorlar. Bana gelince 1000 lira maaş alıyorum 600 ünü veriyorum. Geri kalan aylık sigara yemek ve yol param. Evde ki çerezler benden saklanır, beş lira para vermek istemezler. Ne evlenicem diye çeyiz yaparlar ne de kenara para koyarlar. Babam telefon aldı bana. Bende kalan 400 liraya da göz dikti. Önlisansi günde beş lirayla okudum. Devam etmek istedim notlarım iyiydi. Babam izin vermedi, eve destek çıkıcaksın diye. İş bulamadım sanki çok muhtaçmışız gibi kahvaltıcı da ayakkabıcı da 12 13 saat çalıştırdılar. İki sene süründüm. Bir buçuk senedir kendi alanımda çalışıyorum. Annem beni görmek istemiyomuş. Evde de iş bekliyor sürekli hizmet bekliyor. Sürekli b*k muamelesi görüyorum. Dayak bakımından da zengin bir yaşamım oldu. Ben annemden intikam almak istiyorum. Ne yapabilirim? Çok konuştum, bilerek yaptığını anladım artık. Umursamıyor beni, para getireyim diye bakıyor. Çeyiz almıyor ben üç beş kuruşa birşeyler aldığım zaman gitmeden yerini doldur bana da al diyor yüzsüz

0|1
321

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...