Kardeşim bana kötü davrandı bedel ödeyecek dedim ama yapmalımıyım?

Demin erkek kardeşim benim gözlüğümü kırdı lensler sayesinde anca görebiliyorum ayrıca gözlük gözüme girdi ve kırıldı diyebilrim gözüm şu an çok acıyor annem hiçbirşey demedi erkektir yapar gibisinden laflar söyledi. Yarında çok önemli bir sunumu var. Usb de sunusu var ve şu an benim elimde sunum dosyasını silsemmi ya da usbsinimi kırsam ne yapmalıyım?

1|0
16|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kısasa kısas kır gitsin :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bir sürü o isimde doaya aç ama her birinde bir numara olsun. Mesela x1 x2 x3... gibi. Tek tek arasın dursun. 20 30 tane yap böyle. Ve mümkünse okula gidene kadar tekrar açmamasını sağla. Eğer usb yi bozarsan sen de onun gibi olursun. Annenin zihniyeti de çok yanlış. Kardeşinin hareketi muhtemelen bundan kaynaklanıyor. Annene de bir şeyler yapıp erkektir yapar algısından kurtulmalısın. Mesela kardeşine bir şey yaptır veya o yapmış gibi göster, annenin sinir olacağı bir şey olsun, sonra erkektir yapar falan de. Mümkünse birkaç defa yap ama sakın yakalanma.

1|0
    0|0
    • 1ay

Oha süpersin cansın sen ya mesela neler yapabilirim

• 1ay

şu an aklıma gelmiyor. Uykum geldiğinden ama yarın gelirse yazarım tamam mı? Ama sen de anneni çok sinirlendirecek ve tepkisiz kalamayacağı şeyler düşün. Başta ufak tefek şeyler olabilir. Ama bunlar zamanla birikip onu gerçekten çok sinirlendirmeli ve erkektir yapar algısından kurtarmalı.

• 1ay

Yaptırabiliyorsan bulduğun şeyleri kardeşine yaptır. Ama direkt fikri sen verme, fikri onun kendiliğinden benimsemesini sağla.

Erkekler Ne Diyor 10

• USB içinde ki dosyaları gizli yap, silme zarar verme ama açtığında göremesin. Yarın derse gittiğinde mesaj atarsın dosyalarını gizledim diye :D

0|0
    0|0
  • kafana gore

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • cehalet cehalet.. benim oğlum kızımı dövse ilerde kemiklerini kırarım.. bu ilerde karısını da döver

1|0
    0|0
  • kırınca eline ne geçecek sonra pişman olacaksın..
    öfkeyle kalkan zararla oturur.

0|0
    0|0
  • Sil elinden geleni yap bnce

0|0
    0|0
  • Kardesin bir hata yapmid büyüklük sende kalsin yapma

0|0
    0|0
  • en güzel ceza çoraplarını koklat bak nasıl akıllanıyor :D

0|0
    0|0
  • Kardeş arasında bazen olur ama çok yanlış yapmış büyük olan sen misin

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ben büyüyüğüm

• 1ay

Sen büyük olduguna göre yapılan hareket yanlış. Cahil lik yapmış af et boş ver

• Sunuma zarar verme dengesizin ne yapcağı belli olmaz, suyuna tükür ipnenin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Yok yapma öyle bişey boşver 😂

0|0
    0|0
  • kesinlikle kır gitsin

1|0
    0|0
  • Bilerek yaptıysa canına oku ama kazaysa yazıktır günahtır be ablası. De bir de şey var şu an sinirli olduğundan zarar vermek istiyon sakin ol pisman olucan şey yapma 😇

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Kötülük yapma eline ne geçecek? O senin düşmanın değil kardeşin aklını başını al.

0|1
    0|0
  • Başka bişeyle ders ver işine mani olmaz ikinizde üzülürsünüz

0|0
    0|0
  • Yapma sakin. Baska birsey ile cezalandirabilirsin.

0|0
    0|0
  • ben silerdim ama sonra benim başıma kalırdı numune virüs eklerdim anlamazlardi

0|0
    0|0
  • Kardesin o senin nie rezil etmek istion mal misin sen ya birak yapmis bir hata kirmis gozlugu he de gec sende

0|0
    0|0
  • Ohaaa yazıık

0|0
    0|0
    • 1ay

Neden haketti bence bir gözlük parası ne kadar haberin var mı hemde gözlerim 5 derece miyop maddi durumum iyi değil. Bence hakediyor

• 1ay

Öldür onu

• Yap yap

0|0
    0|0
  • Ayy yazik yapmaa
    Benim kardesim benim parmagimi kirdi da bisey olmadi

0|0
    0|0
  • Baska bir sekilde ders ver sonucta kardessiniz sunum dosyasi falan agir olur

0|0
    0|0
  • Herşey hallolur derdi veren dermanınıda vermiştir elbet herseyi neden oldu deme ne yapmalıyım diye düşün.. Allah yardımcın olsun :))

0|0
    0|0
  • KARDEŞİN oldguna emınmısın kardeş kelımesını arstır sen bir ablasın onun fıkırlerını degıstırcegne onun ustune yuruyosun

0|0
    0|0
  • Daha büyük tartışmalara yol açabilir ve kardeşin böyle yaptığın için senden daha çok büyük bir intikam da almak isteyebilir yapma bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...