Ailemin bu.. davranışlarını nasıl düzeltirim?

iyi akşamlar kısa kesmeye çalışıcam 19 yaşında üniversite öğrencisiyim ailem bana karşı aşırı baskıcı.. bir erkek saat 8de aranıp nerdesin diye hesap sorulur mu?
İstanbul'da okuyorum ailemin yanında kalıyorum başka şehre gitmediğime çok çok çok pişmanım.. arkadaşımda kalıcam diye şakasına mesaj attım yine saat 8de nerdesin mesajı alınca kıyametler koptu..
üstelik maddi olarak hiçbir destekleri yok diyebilirim 1 hafta 30 lirayla geçindiğim oldu İstanbul gibi bir yerde maddi durumumuz kötü değil ama para vermiyorlar lisede bile daha çok harçlık alıyordum üstelik kıyafet olarak da 3 pantalon 5 kazağım var 2 kere söylediğim halde iplenmiyorum..
Türkiyenin en iyi üniversitelerinden birinde iyi bir bölüm okuyorum kazanınca oraya buraya reklam ettiler gururlandık diye ondan sonra kendi çalışıp biriktirdiğim paramla telefon alınca aldırmak istemediler ben zorladım bunun üzerine abimle evde tekken kavga ettik ve silah çekip vurmaya kalktı evden kaçtım 1 hafta annem ağlaya ağlaya çağırdı telefonu gidip aldık kendimi evde başka bir odaya kapattım 1.5 aydır burdan çıkmıyorum...
abim özel bir okulda 2 yılık bir bölüm okuyor yarı zamanlı çalışıyor 1.5 bin maaş alıyor üstüne annemden babamdan para alıyor her akşam kafe kafe geziyor ve okul parasını ödetiyor
ben en ufak bir şey istediğimde para yok deniliyor 20 lira verseler onun hesabını soruyorlar ulan resmen üvey evlat muamelesi yapıyorlar dışarıya çıkmak için yememden içmemden kesiyorum diş macununu bile ben alıyorum kodumun yerinde üstelik arkadaşlarımla gezmek için dışarıya çıkma rahatlığım bile yok işe girip çalışamam devamsızlık çok büyük sorun ilk sene
ben bunlara karşı nasıl davranmalıyım artık kafayı yiyicem..

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Bana kaç

0|0
    0|0
    • 1ay

kaçmak için param yok malesef yoksa kaçak çok kız var :D

Erkekler Ne Diyor 1

• O evde yaşanmaz çık o evden

0|0
    0|0