Aileme açılmalı mıyım?

Arkadaşlar ben biseksüelim ve daha kimse bilmiyor ve aileme açılmayı düşünüyorum. Bence anlayışlı olurlar. Bizim aile öyle muhafazakar değildir. Bizim yazlıktaki yan komşumuzun oğlu eşcinsel bir erkek (30 yaşlarında) ve annemler anneannemler falan ondan yumuşak oğlan diye bahsediyorlar. Ayrıca bugün bir şey hatırladım küçükken ben anneme Bülent Ersoy nasıl kadın oldu diye sorduğumda annem o bir hastalık demişti.
Çok kararsız kaldım ne yapmalıyım?

Güncellemeler:
1ay güncell
1ay ...

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• niye ki. özele gel açıklayim durumu

0|0
    0|0
    • 1ay

Buradan yazar mısın ☺️

• 1ay

sen sadece güzel olan bir şeye ilgi duyuyorsun ve genel olarak güzel bir kız erkek ve kadınların dikkatini çeker. sen kadın güzel diye sana gelen normal göz zevkini yatak ilişkisine çevirme. ben ferrari hoşuma gidiyor diye yalayıp öpmüyorum arabayı :D

• 1ay

ve emin ol lezbiyenler gibi karakterin tam bozulmuş olsaydı insan gibi cevap yazmak yerine ahlaksızca hakaretler yazıp geri çevirirdin. sen hala erkeklere ilgilisin ve insan olarak onlara değer veriyorsun. sonuç olarak şu ortaya çıkıyor: normalin dışına ne kadar çıkılırsa karakter o kadar dağılır. açıkça söylüyorum normal karşı cins ilişkisi (evliliği kastediyorum) dışında tüm ilişki çeşitleri karakterde ortaya çıkan sapkınlıktırr. seni bu sapkınlar daha fazla anlamsız ilişkilere sürüklemeden kendine hiç değilse erkek arkadaş bul. bu senin günya çapındaki hakedeceğin saygıdır. diğer yollara ne olur güzel kız sapma

En İyi Kız Görüşü

• Hoş karşılayacağını sanmıyorum. Başkalarında göze batmayan şeyler söz konusu kendi evladın olduğunda göze batar. Kendi ayakların üstünde durana, kendi düzenini kurana kadar bu durumdan bahsetmemen senin hayrına olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Ailen üzülür bu duruma ve Türkiye'de yaşıyorsan zaten kimse hoş görmez bence açılma

1|0
    0|0
  • Benim babam biseksüelliğe hem kadın hem erkek hissetme durumu demişti :D Eşcinselliğe de kendini bulamayanlar demişti :D Hatırlayıp hatırlayıp gülerim lasjfaslfasasf

NOT : Ben söylemedim, sende kesinlikle söyleme. Yobaz bir ülkedeyiz yahu!

0|0
    0|0
  • Bence söyleyip bir hal çaresine bakılmalı. Tedaviyse tedavi olunmalı. Onunla savaşmalısın

0|0
    1|0
  • Bülent Ersoy çift cinsiyetiydi. Tercihini kadın olmaktan yana kullandı. Ve biseksüllik ile eşcinsellik hormonal bir durum olmakla birlikte çevresel ve zihinsel bir durumdur aynı zamanda. Bazıları etki ve merak baskısı altında kalıp yönelebiliyorlar. Seninki tespit edip tedaviye gerek olup olmadığı bilinmelidir ve tıbben bisexüel tanım konulmalı. Bunları açığa kavuşturmadan ailene açma konuyu. Fakat sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim 😕😊

• Tedavi olman gerek

0|0
    1|0
  • En azindan lezbiyen degilsin. seni anlayabilecek biri varsa anlat. tepki gostereceklerse anlatma. simdilik

0|0
    0|0
    • 1ay

Teşekkür ederim özellikle teyzemin ve kuzenimin normal karşılayacağını düşünüyorum

• 1ay

Hem erkeklerden de hoslandigina. gore bir erkegi sevip ilerde yuva kurabilirsin. kadinlarla cok samimi olmamaya calis. hersey gonlunce olsun

• 1ay

Çok teşekkürler

• Söleme ya dalagı

0|0
    1|0
  • peki neden açıklamak zorundasın?

0|0
    0|0
    • 1ay

Gizli saklı olmaktan bıktım

• 1ay

olaylara biraz daha geniş açıyla bakarak yorumlayabilmen lazım,
      yıllar geçtikçe anlarsın ne demek istediğimi,
      şu an ne tavsiye versem boş o yüzden boş laf yapmamıza gerek yok,
      iyi günler dilerim hanım efendi.

• 1ay

Size de iyi günler yorumunuz için teşekkür ederim

• Biseksüellik söylenmesi gereken birşey değil bence ya sonuçta erkeklere de ilgin var yani

0|0
    0|0
  • Elin oğlu yumuşak olurda kendine gelince çamaşır suyuyla yıkayıp yumuşatmasınlar seni dikkatli ol.

0|0
    0|0
  • Bence mutlu oldukları bir anda soyle hatta direk soyle anlayışla karsılarlar

0|0
    0|0
  • sosyal yaşantını etkiliyormu veya fark ettiriyomusun başkalarına?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır maskülen olmadığım için hiçbir şey anlaşılmıyor

• biseksuel neydi unuttum

0|0
    0|0
  • Söz ağızdan çıkana kadar sizin esirinizdir. Ağızdan çıktıktan sonra siz onun esiri olurusunuz
    Oyüzden iyi düşün öyle konuş olacak durumların hepsini düşün bütün olasılıklsrı göz önüne al

1|0
    0|0
  • Hayır açılma. Ne yaşayacaksan 4 duvar arasında yaşa. İnsanlar senin cinsel kimliğini bilmek zorunda değil. Herkesin bir sırrı var. Bu da senin sırrın olsun işte. Bu arada hemcinsine karşı nesin?

0|0
    0|0
    • 1ay

Hemcinsime ve karşı cinse ilgi duyuyorum

• 1ay

Senin kalçani tokatlayayim ben emi
      Hemen çıkmış 😢

• 1ay

Orda mısın sen

Kızlar Ne Diyor 3

• Allah Hidayet versin insaAllah :(

1|1