Böyle bir isme sahip olan insan hakkında ne düşünürdünüz?

Ben türküm soyadım ve ilk ismim türkçe ama 2. İsmim yabancı. Siz 2. Adı yabancı olup da ilk ismi türkçe olan bir insanı görseydiniz ne düşünürdünüz? Melez diye mi? Ben bu durumdan rahatsızım da. Türk olmama rağmen yabancı isim kullanmak istemiyorum. Siz ne düşünürdünüz peki arkadaşlar melez diye mi düşünürdünüz bu insanı?😣😒

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• tabi ki aileden gelen birşey bu. tabi ki böyle kalmaz, yaşın 18 veya üzeriyse gidip değiştirebilrisin yani zorda değil. senin elinde olan birşey. yok ben olana razıyım diyorsanda senin bileceğin bir durum. değişmeyecek birşey kalmadı dünya üzerindede ondan söyleyeyim dedim yani.

1|0
    0|0
    • 1ay

Yani... demek istediğim soyadım türkçe ilk adım da türkçe melez diye mi düşünürdün sen

Erkekler Ne Diyor 14

• Melez olmak harikadır. Kesinlikle kötü düşünmem.

0|0
    0|0
    • 1ay

Melez değilim öyle mi düşünürdün diye sormuştum...

• 1ay

Yok zaten o anlamda demedim, düşünürdüm. Ama kesinlikle bir art-niyet hissetmezdim

• 1ay

Ama ben türküm insanların öyle düşünmesi kötü bana göre.

• Benim ikinci ismimi duyan, yahudi oldugumu dusunur...

0|0
    0|0
    • 1ay

Melez diye mi düşünürdün sen beni peki

• 1ay

Yok ben bu tur konulara takilmiyorum, esimde Turk degil zaten...

• 1ay

Anladım. Neyse

• evet

0|0
    0|0
  • Birşey düşünmem

0|0
    0|0
  • İnsan olsun et kemik çamur dan hamuru. Müslüman olursa daha başka olur Kulluk vazifesini yapan insandır ırk gözetilmez üstünlük takva ile olur

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmem.

0|0
    0|0
    • 1ay

😒 pekala... birşey düşünmediğini belirtmek saçma oldu.

• 1ay

Melez olup olmadığını bakınca da fark edebilirim. İsmini öğrendikten sonra en fazla "aaa ne kadar değişik yabancı bir ismi var" derim. İlla düşünmek mi lazım adı değişikse kesin melez hımm bu ismin kökeni fransız acaba annesi fransız mı falan diye?

• 1ay

Pekala...

• 2. İsmim karl fakat ben yahudi değilim

0|0
    0|0
  • Evet melez derdim de. Neden öyle bir şeye ihtiyaç duymuşlar ailen

0|0
    0|0
    • 1ay

Yurtdışında doğdum diye. Orasını sorma cidden bende saçma buluyorum da melez diye düşünürüm demişsin annem yabancı diye düşünürdün sanırım çünkü soyadım türkçe. Neyse ben bu duruma uyuz oluyorum çünkü melez değilim...

• 1ay

Kullanmıyorum zaten. Ama yoklamada 2. Adım da söyleniyor yerin dibine giriyorum iğrenc

• 1ay

Öğretmenlerden ricada bulun ama o kadar takılacak birşey olmadığı kanatindeyim

• İnsan isimiyle doğar büyür ölür. İlk ada bakarm ikinci si benim için teferruat

0|0
    0|0
    • 1ay

Tamam da ben bunu sormadım benim ilk adım türkçe 2. Yabancı melez diye mi düşünürdünüz?

• 1ay

Melez olduğu nu düşünseydim melezsin derdim. Ilk ismin neyse o sun dedim.

• 1ay

Tamam

• 2. Adın ne tam olarak?

0|0
    0|0
  • Evet annesi ya da babası yabancıdır diye düşünürdüm. Neden rahatsızsın ki ne var bunda.

0|0
    0|0
    • 1ay

Soyadım türkçe doğal olarak türk olduğum için. Ama melez de değilim öyle mi düşünüyor şimdi insanlar offff

• 1ay

Bu kötübir şey değil ki neden üzüyorsun kendini. Hem tanıştığın her insana iki ismini birden mi söylüyorsun.

• 1ay

Hayır da sevmiyorum... ben melez falan değilim. Annemle babam türk. Neyse sanırım soyadım türkçe diye annemi yabancı sanıyorlardır diye tahmin ediyorum işte ben bunu sevmiyorum istemiyorum kısacası.

• İsmin önemi yok.

0|0
    0|0
  • Herhalde yapmak isteyeceğim son muhasebe olur

0|0
    0|0
  • Benim isimlerim kurandan şimdi ben Arap mı oluyorum yani :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Benim 2. Adım direkt yabancı

• 1ay

Neyse peki

• 1ay

:D :D öyle olsun :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Hiçbir şey düşünmem.

0|0
    0|0
    • 1ay

Sağol.. da en azından melez diye mi düşünürdün

• hayır bana göre yurt dışına çıkabilecek hatta orda yaşama imkanı olan birini anımsatır. yani bana göre çok yüce birisin anlatamam.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne yüceliği ya. Ne alaka.

• melez olduğunu düşünürüm ve bence çok güzel bir şey

0|0
    0|0
    • 1ay

Offf hayır ya. Ben türküm ne melezi. Şimdi 2. Adım yabancı bunlar beni melez mi sanıyor ya cidden öyle görünmek istemiyorum melez değilim çünkü

• 1ay

neden 2. adını yabancı koymuşlar peki ben eskiden 2. adı yabancı olanlara özenirdim havalı geliyodu

• 1ay

Ben isviçrede doğdum da ondan

• 2. adın neden yabancı sen Türksen? :D

0|0
    0|0
    • 1ay

Yurtdışında doğdum. O yüzden. De sorum bu değildi. Soyadım türkçe ilk adım da öyle ama 2. Adım yabancı. Sen melez diye mi düşünürdün

Yükleniyor...