Ateist'ler hakkında ne düşünüyorsunuz? Hiç ateist arkadaşınız oldu mu?

Benimle tanıştıktıkdan sonra bu güne kadar 5 ateist arkadaşım müslüman oldu :)

1|1
10|28

En İyi Erkek Görüşü

• Eşhedu En La İlâhe İllâllah Ve Eşhedu Enne Muhammeden Abduhu Ve Resuluhu
    Elhamdulillah müslanım ben 😊

2|1
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• arkadasım oldu onların kafası karısık :D

2|0
    0|0
    • 1ay

Niye karısık

• 1ay

kendı cevrelerıne elıt gorunmek ıcın ateızm ayagına yatıyolar yoksa hepsı cumaya gelıyo :D

• benim cok ateist arkadasim oldu. yas ilerleyince isten gucten gorusememeye basladik. bizde cok muhabbetlere girdik. dondurmeye calismadim ama hakli olanin biz oldugunu savundum. ama belli sure sonra biraktim. cunku onlar bizim savunduklarimiza saygisizca sovmekten kendilerini alamadilar. su anda senin soruna yasan bir hristiyan gibi mesela. bence muslumanlar ve digerleri var. cunku allahin gonderdiklerine inanmayan ben su dindenim dese bile bana gore ateisttir. allahin gonderdigini inkar etmek allahi inkar etmektir ve imansiz sayilir. maalesef turkiyedeki ateistler ateistlik haricinde islam dusmanidir. uzerimizde oyun oynayan diger dinlere duyduklari saygiyi bize duymazlar. onlarla bir olup allaha ve peygamberimize hakaret ederler. bence onlardan once kendimizi kurtarmaliyiz. ateistim diyen yeni yetmeler allahin serrini hesap etmeyen ona inannmamayi entellik zannedenlerdir.

1|0
    0|0
    • 1ay

@Gesu-2000 eger muslumanlikta boyle bir sey olsaydi bir taneniz kalmazdi. uydurma seyleri gelip burda sallama. bu gune kadar kac kisi ölduruldu etrafinda senin dininden? kac kisi cennete giderim diye katletti din kardeslerini. sen hic hz. mubammedin bu konuda yaptiklarini hatta fatih sultan mehmetin merhametlerini okudunmu?

• İnanmak ve inanmamak inanmayanlar bile sorguluyorsa ışık var demektir başarılarının devamını bekliyoruz

1|0
    0|0
  • ateistlerle muhattap olmuyorum söyledikleri şeyler çok mantıksız çünkü

1|0
    0|1
  • çok var genelde kültürlü ve sorgulamayı seven insanlar hiç bir şeye kör kütük inanmazlar önce ortaya atılan şeyleri etraflıca bir araştırırlar ve bir sonuç elde ederler bazı dinlerde sadece adam annesi babası o dine inandığından oda o dine inanır bir şekilde dünyaya geliyor neden bu dine inanıyorsun diyosun ne demek neden diyor hiç sorguladın mı diyorsun ne haddimize vs gibi cevaplar veriyorlar o yüzden her şeye kör kütük inanmayın ve araştırın lütfen

0|0
    0|0
  • Ben Hristiyanım ama ateistler müslümanlardan daha gururlu namuslu insanlar

0|1
    2|2
    • 1ay

sorunda burdan basliyor iste. bizim gozumuzde hepiniz aynisiniz. hristiyanlarda kafir atesitlerde. öldükten sonra anlayacaksiniz kimin gururlu ve namuslu oldugunu.

• 1ay

@Expendable
      he he dünyada kimin ne pislik yaptıgı belli oluyor
      siz müslümanlar bizler için kardeş falan değilsiniz ateistler yahudiler budistler benim kardeşim
      beni öldürüp cennete gittiğini sananlar kardeşim değil

• 1ay

@Expendable
      Siz islamcılar çok eşliliğe zinaya izin veriyorsunuz tamam mı dininizde para verip dini nikah kıyma var zinaya dini nikah dersiniz her haltı yersiniz hadi daha fazla oynama git ötede hırla

• Ben de ateistim. Kimseyi değiştirmeye çalışmıyorum çünkü muhafazakar bir yerde çalıştığım için dini sohbetlere katılıp rol kesmek zorunda kalıyorum maalesef. Cuma nöbetçi oluyorum o yönden ben de rahat ediyorum çevremdekiler de rahat ediyor

0|0
    0|1
  • cool story girl

0|0
    0|0
  • Yalandan kim ölmüş ki ?

0|0
    0|0
  • Dolu oldu birşey düşünmiyorum

0|0
    0|0
  • eskiden onyargiliydim ateistlerle arkadas olmazdim hatta bir yakin arkadasim ateist oldu diye aramiz bozulmustu simdi umursamiyorum

0|0
    0|0
  • Şu cümleyi duydum
    Tamam bizde ateistiz de o kadar da değil 😂😂😂
    Çok felsefik

0|0
    0|0
  • Var. Çokta severim kendilerini 😄

0|0
    0|0
  • Benim arkadaslar da ateist di ama bayram namazlarinda hocanin arkadasin da namaz kiriyorlardi bir gene muezzindi 😂

0|0
    0|0
  • geneli bos insanlar oluyo kimse alinmasin :D

1|0
    0|1
    • 1ay

geneli boş insanlar oluyor dedikten sonra kimse alınmasın demişsin nasıl bir kafa bu?

• 1ay

@Serhed4 soyle oluyo
      Cikjp kendince laf sokmaya calisan insanlar oluyo
      Onlarla ugrasmak istemeyen bir kafa

• 1ay

seni cehaletinle baş başa bırakıyorum aciz varlık

• Ciddi isen tebrik ediyorum seni.

0|0
    0|0
  • ben müslümanları ateistleştirmeyi başaramıyorum bir türlü :)

1|1
    0|0
  • O zaman ikna gücün var dmeek ki

0|0
    0|1
    • 1ay

valla ikan gucum mu var yoksa Allahtan gelen bir sey mi bilemiyorum 😄

• 1ay

inanmak istemiyorlar yoksa onlarda biliyor Allahın varligini 😁

• 1ay

Yani demem o ki Ateist olmaktan korkum falan yok.

• allah kurtarsın

0|0
    0|0
  • Ben de deistim gel beni de imana getirsene 😉

0|0
    0|0
  • Getirecem bir tane sana

0|0
    0|0
  • sen ateist görmemişsin.

0|0
    0|0
  • Ateistim.

0|0
    0|0
  • hiç olmadı tanımıyorum öyle birilerini

0|0
    0|0
  • Onlar inanmış ateist değildi 😀

0|0
    0|0
  • Benimde pldu ama ben öZentilikten baska bsey degl bnce yalndn

0|0
    0|0
  • Ateist değilde deist var yollayım sana hallet :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ateist, Hristıyan.. Her telden arkadaşım oldu.
    Bu sitede tanıştığım insanlarda da vardı.

1|2
    0|0
  • Evet cevremde ateist özellikle de deist çok

1|0
    0|0
  • bizzat sevgilim apateist. tanıdığım tüm ateistler zeki insanlardı ama bu tarz yerlerde dırdır konuşan ateistler de moda sanıp atesit olmuş bilgileri ve inanmıorum saçma geliyor işte diyip konuyu kapatan ergen ateistler idi.

0|0
    0|0
    • 1ay

Müslüman olması izin ugrastin mi

• 1ay

onemli degilde. Bu dünya da Tek din var oda İslam katılmıyorum sana.

• 1ay

senin gibi bir yığın insan var seni yargılayamam. hayat senin kendi yolunu kendin çizersin

• Hiç olmadı * bir sitede biriyle tartışmıştık 2 saatin sonunda pes etti ve iman edicem az kaldı demişti 😊

1|0
    0|0
  • Ben oyum sada

0|1
    0|0
  • Vardı abarttı kavga ettik ben de sildim

1|0
    0|0
  • O zaman senle tanismayayim deistim

0|1
    0|0
  • Bilgili insanlar