Erkekler bu sorum size cidden neden böyle düşünyorsunuz herkes bir mi?

Evet bildiğimiz üzere ülkemizde trans kadından çok travesti yani kadın kılığında erkekler çok var ve hepsi neredeyse para karşılığı birliktelik yaşıyor bunun sebebi birazda bizim toplumumuz dışlıyorlar hatta insan yerine koymuyorlar ama yatmak için servetlerini harcıyorlar neden bu iki yüzlülük onuda çözmüş değilim ve aileler bu tür evlatlarını sahipsiz bırakıp dışlıyorlar aslında kızamıyorum da hayat bir şekilde yaşamaları lazım maddiyat sağlamaları gerekli ama başka yolu yok mu bunun ben trans bir kadınım ve birlikte olduğum kimse yok açıkçası neden de yok ailemin yanındayım maddi sıkıntım yok fakat bunun başka bir yolu yok mu veya erkekler neden travesti ve trans kadınların hepsini aynı kefeye koyuyorsunuz cidden ben yetiştiğim ortam aldığım terbiye vs. adı her heyse tabularım var ve bir erkekle bile birlikteliğim olmadı olması söz konusu bile değil şu anlık evlenirsem o zaman mecbur ama kimseyi de istemiyorum nedense dengimi bulamıyorum neyse konuyu dağıtmıyayım neden her trans veya travestiyi cnsel obje olarak görüyorsunuz herkes sx delisi olacak diye bir kural mı var ve travesti ve trans arkadaşları da biraz namuslu olmaya davet ediyorum ilaveten travesti arkadaşlara da şunu sormak istiyorum madem içinizde susturamadığınız bir bayan var tüm programlayışınız bayan fıtratı üzerine madem bir kadın olduğunuza inanıyorsunuz neden bunu sadece kıyafetiniz ve saçınıza yansıtıyorsunuz ve cnsel hayatınıza eğer böyle bir şey varsa ameliyat ila kimliğinize kavuşun veya erkeğim diyorsanız erkek gibi yaşayın ne bileyim cidden trans kadın olduğumu öğrenenler hep bana farklı gözle baktılar kimisi ahlak dışı teklifler etti terslenince ağza alınmaz iftira nitelikli cümleler sarf etti kimisi sadece ima etti ama sözleriyle ama bakışlarıyla ve çok yıprandım onlara da pek kızamadım ama travesti arkadaşlar ve trans arkadaşlar lütfen kendilerine çeki düzen versin sizce erkekler bu yüzden mi ki gözünüzde ki transların hepsi sx yapacak diye bir imaj oluşuyor acaba?

Güncellemeler:
1ay Güncel soru

0|1
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Alakasi yok her trv sks yapa

1|0
    0|0
    • 1ay

neden peki her trvsti sx yapar?

• 1ay

peki abi :) özür dilerim ama erkeklerin geneli öyle diyor nedense