Her tür müzik dinlemek?

Ben öyleyim her türü dinliyorum bunu bazı arkadaşlarım baya garipsedi belli bir tarz olmalıymış.(dünyanın en saçma düşüncesi bence) sizde sevdiğiniz tarzınız olmasada dinlediğiniz şarkıları atsanıza

Bunlar benim önerilerim

0|1
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• rap daha çok aranbi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elektro dinliyorum, bazen duygusal muzik dinliyorum:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Her türlü müzik dinliyorsan Deathcore dene. Özellikle Suicide Silence grubu 👍

1|0
    0|0
  • Genelde pop dinlerim. Rap, rock da fazlaca dinlerim, yabancı müzik bayılırım. Zaten çoğu kişi her tarz dinliyor benim gördüğün o, sana öyle diyenlerden uzak dur 😂 basitçe müzik kulağınız yok diyebilirsin. Mantık olarak en çok tarzı olan, müzikten en çok keyif alandır; bunu tartişmayalım😀

0|0
    0|0
  • Bende oyleyim kime neyse o an canim ne osterse onu dinlerim tsm den hevay metale rap den enstrumwntala kadar nesi garil amlayamiyrm

0|0
    0|0
  • neşeli ve alkol alıyorsam anadolu rock ya da sting, melankolik bir halim varsa teoman veya radiohead, günlük olaraksa deep house, chill out tercih ediyorum, ambiyans bir ortam varsada lounge müzikler tercih ediyorum..

0|0
    0|0
  • Doğrusunu yanlışını bilmem ama kulağıma güzel gelen her şeyi dinlerim diyen benim gözümde -hiç alakalı olmamasına rağmen- karaktersizin tekidir.

0|0
    0|0
  • Her tarz dinlerim bende öyleyim. Müzik konusunda herkese ayak uydururum ama herkes bana ayak uyduramaz malesef.:)

0|0
    0|0
  • yoo öyle bişey yok ben bağlama çalıyorum yeri gelir yabancı müzikde dinlerim popta dinlerim rap ve rock da dinlediğim zamanlar oluyo insanın hoşuna ne giderse onu dinler psikolojik durumuna da bağlı.

0|0
    0|0
  • Metal/Rock Akustik, instrumental , Epic, Rap,

0|0
    0|0
  • ahahah ne alakaymış ben rap dinlerdim şimdi rock geceleri klasik canım sıkılınca azeri türk sanat müziği bile dinliyorum popta bir yerlerde açıksa dinliyrum tarz olarak şu an daha çok metal ama karışık

0|0
    0|0
  • Western

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Hep özenmişimdir

0|0
    0|0
  • Dünyada başka saçma düşünce mi kalmadı

0|0
    0|0
  • Tarzı olmayan birisin demek

0|0
    0|0
    • 1ay

bunuda diyorlar her türü dinliyorum dedim her şarkıyı demedim benim için şarkının melodisi ve sözleri önemli belli bir tarzda takılı kalanlar çok şey kaçırıyor her türün mükemmel şarkıları var

• 1ay

onları beğenmiyor musun? :O

• 1ay

Ahahahaha 😂😂😂

• aynen her müzik dinlerim, yıllardır dinlerim ilk defa bir arabesk-taverna müzikliğie ekledim

0|0
    0|0
  • Ah bende severim rap show Türk sanat muzikisi

0|0
    0|0
  • cengiz kurtoğlundan girer massive atack'tan çıkarım bende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...