Geçmiş nasıl unutulur?

Geçmişi asla unutamayanlardanımm

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• unutulmaz ama yasanmamis sayabilirsen ne ala...

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığın şeye ruminasyon deniliyor kaba dille fikirsel, duygusal geviş gibi. Yani sürekli kafa bir şeyle meşgul oluyor. Bu ister eski sevgili olsun isterse yolda senin omuzuna çarpıp yoluna devam eden birisi, her ne olursa. İki çözümü var ki bana kalırsa beraber yürütülmeli. Birincisi psikiyatriye gitmen. Muhtemelen SSRI verecektir ama fluoksetin mi verir essitalopram mı verir bilemem. Doktor değilim. Eş zamanlı olarak psikoloğa gitmen tavsiyem. Sorunlarını anlatırsın sonra sebepleri, bilinçaltı düşünceleri ortaya çıkar finalde de farkındalıkla beraber çözüme ulaşırsın. Zamanla çözülür, tabi istekli ve dürüst olursan. Ekonomik durumun iyi değilse İBB Beyaz Masa'nın vermiş olduğu ücretsiz danışmanlık hizmetleri var. Ücretsiz diye psikoloğun sallamayacağını düşünme, gayet iyiler. Yanlış bilmiyorsam 24 seans limitin var. Sonrasında doktorun özel kliniğine mi geçersin ya da o zamana kadar her şey yolunamı girer bilemem.153'ü arıyorsun ilk önce sağlık sonrada danışmanlık kısmına giriyorsun ve randevu almış oluyorsun. Yapman gereken şeyleri onlar sana anlatır.(Sadece hafta içi çalışma saatlerinde alabilirsin randevuyu)

Psikiyatrideyse Bakırköy Mazhar Osman tavsiyem. En baştan uyarayım yan etkileri olacak. Zamanı gelecek "Bu ne l*n bırakıyorum ben bunu."diyeceksin ama fiziğine vuran ruhunu iyileştirecek emin ol. Ayrıca bu nezle ilacı değil hemen etki bekleme. En az 2 haftada çıkıyor etkisi ve süreç süreç ilaç değiştirebilirsin yan etkilere ve ne kadar iyileştirdiğine paralel olarak.

Benden bu kadar. Umarım en kısa sürede özgürlüğe kavuşursun.

0|1
    0|0
    • 1ay

çok teşekkür ederimm

• 1ay

Rica ederim.

• 1ay

Herkes bunu karakter zannediyor ama değil. Değiştirilebilir bir durum. Nihayetinde kafan rahatladıktan sonra hedef ve isteklerine daha rahat ulaşıyorsun.

Kızlar Ne Diyor 6

• Düşünmeyerek

0|0
    0|0
  • Hafiza kaybi yasaman kafi

0|0
    0|0
  • kendi kıymetini anladığın zaman dostum

0|1
    0|0
  • Geçmiş nedne unutulsun ki? Unutmak için mi yaşadın, güldün, eğlendin, üzüldün...

0|0
    0|0
  • Geçmiş mi geçmişte birisimi

0|0
    0|0
  • unutulmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• zamanla herşey unutulur

0|1
    0|0
  • unutulmaz yegen

0|0
    0|0
  • Unutulmaz yegen daha az hatırlarsın ama unutamazsın unuttum derken de hatırlarsın

0|0
    0|0
  • unutulmaz geçmiş malesef

0|0
    0|0
  • zamanla unuturusn bı gecmişin oldugunu bıle aklına gelemz bıle bence

0|0
    0|0
  • Yaşanılan hiç bir şey unutulmaz, bilinç altında depolanır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...