Dedemden nefret ediyorum?

Böyle pislik bir insan olamaz. Teyzemle bereber yasiyo teyzem 60 yasina geldi onun yuzunden evde kaldi. Dayak ata ata psikolojisini bozdu. Kafasind sopalar kira kira deli etti. Hizmetci gibi kullaniyo. Odun cektiriyo tarlayi surduruyo kendi basina yemek cay yapip yiyo ona gel ye demiyo. Bize geldiler mi cenesi susmuyor. Eve sumuk atiyo. Tuvalete girince kapiyi örtmuyo gorunce sinirleniyom. Bir kazan yemek yiyo doymuyo. 90 yasina geldi benden saglam. Erkek cocuklarina deger veriyo. Hic torunum dye bni sevdgini hatirlamam. Deli der bna hep Tum malini ogluna verdi daha bizim eve geliyo bizde kalmaya calisiyo. Ben sinirlendim evden kovdum bna beddua veriyo simdi. Anneannemide bu dayaklariyla mezara soktu. teyzemi de elalemin doldurusuna gelip dövüyo zvalli kadini. Kac kere onun yuzunden hastanede yatti. Herif 90 yasinda kari meraklisi. Evlencem diyo. Bu igrenc adamdan biktim ölmüyoda. Bu nefrette haksz miyim😩

Güncellemeler:
Bide kışın ev sobali bize geldimi bununla ayni odada durulmuyo ya kafayi yicem😵 ders calisamiyom sinirden

0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...