Dedemden nefret ediyorum?

Böyle pislik bir insan olamaz. Teyzemle bereber yasiyo teyzem 60 yasina geldi onun yuzunden evde kaldi. Dayak ata ata psikolojisini bozdu. Kafasind sopalar kira kira deli etti. Hizmetci gibi kullaniyo. Odun cektiriyo tarlayi surduruyo kendi basina yemek cay yapip yiyo ona gel ye demiyo. Bize geldiler mi cenesi susmuyor. Eve sumuk atiyo. Tuvalete girince kapiyi örtmuyo gorunce sinirleniyom. Bir kazan yemek yiyo doymuyo. 90 yasina geldi benden saglam. Erkek cocuklarina deger veriyo. Hic torunum dye bni sevdgini hatirlamam. Deli der bna hep Tum malini ogluna verdi daha bizim eve geliyo bizde kalmaya calisiyo. Ben sinirlendim evden kovdum bna beddua veriyo simdi. Anneannemide bu dayaklariyla mezara soktu. teyzemi de elalemin doldurusuna gelip dövüyo zvalli kadini. Kac kere onun yuzunden hastanede yatti. Herif 90 yasinda kari meraklisi. Evlencem diyo. Bu igrenc adamdan biktim ölmüyoda. Bu nefrette haksz miyim😩

Güncellemeler:
1ay Bide kışın ev sobali bize geldimi bununla ayni odada durulmuyo ya kafayi yicem😵 ders calisamiyom sinirden

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• boyle dede. dusman basina

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben olsam çoktan pıçaklamıştım bu adamı ula yeminle okurken sinirlerim tepeme çıktı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Dede gibi dede helal olsun

0|0
    1|1
  • şerefsizlik parayla alınmıyor ki düresin defterini sen yinede zalim olma yaradana havale et ki farkın olsun

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya o degilde geliyo bizim basimiza. Ben cekemiyom sinirden deliye döndüm

• 1ay

Mutlu olmak mi yaa oyle bir dedinki. Sakin olmaya calis desene

• 1ay

her zaman engellere takılırsan hep üzülürsün engelleri basamak olarak kullan ki mutlu olasın yükeslesin

• ne deli bir aile iliskiniz var la sizin o degilde deden sumuk atiyomuz onu ceksene vidoeya lutfen

0|0
    0|0
  • Normal biri değil çok bir ömrü kalmamış ama göçüp gidecek bu dünyadan keşke insanlarla arası iyi gitse üzüldüm durumunuza

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya zipir zipir bakma 90 oldguna. Bizi oldurur o olmez. Koca sandalyeyi kaldirip basimiza calmaya calisti. Biz kucukken dag bayir erinmeden sırtlan gibi kovalayan adamin yasliligini dusunsene

• öyleleri çok yaşar

1|0
    0|0
    • 1ay

Kotuye bisey olmuyo demi😞 mese kutugu gibi olmaz olasica😬

• 1ay

Sacmalama. Bna beddua ediyo. Elinden gelse dovecek. Hep anne babama döv şu kizini sopalari sirtinda kir diyo pis cani

• 1ay

dedeye sahip cıkalım :D
      vardır bır sebebı dedıgıne göre :D

• dedeye sahip çıkalım :D dfdfdfdf

1|0
    0|0
  • O etmiş siz etmeyin yazıktır 90 yaşında diyorsun

0|0
    0|0
    • 1ay

Bize yazik yaa ne diyosun herif 20 gorunumlu 90ik herif. Kucukken dag bayir kovalardi ablamlari abimleri erinmeden. Arsiz arsiz

• 1ay

Bagirmadimki😕 sinirden olablr dedeye

• 1ay

Oki (:

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizim 90'lik dedede nineyi mezara gömüp kac kere evlendi kimseyi dinlemedi en son kadin bunun donuna kadar alip gitti 😂😂 mal üzüntüsüne dayanamayip bir kac sene sonra mefta.. Biz ona ilahi adalet diyoruz. Siz onu evlendirin kadin onu öldürür😂

0|0
    0|0
    • 1ay

Bizim dedeyide kadin kiligina girmis bir adam dolandirmis. Altini maltini almis sabaha altinlari alip toz olmuş😂 daha akillanmadi

• 1ay

ahaha😄😄 Erkek milleti canim iste o 3 gr lik akillari anca kadina çalışıyor. Milletin dedesi cami pesinde kosarken bunlar kari kovaliyo😂

• 1ay

aynen😂

• Herkesi öldürmüş de kendisi ölmeyi unutmuş 😄

0|0
    0|0
    • 1ay

Valla ya bizi mezara sokar bu pislik ölmez

• benim dedem de seninkine benziyo yaşlılar böyle işte boş ver yapıcak bir şey yok

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya olmuyo hele kışn tek odadayz mecbur katlaniyom cehennem gibi yaa😣

• Çayına fare zehri koy

0|0
    0|0
  • Aman okurken ben sinirlendim haklisin :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...