Müslümanlar hoşgörülü müdür?

Konyada Ateist olduğumu söylesem nasıl karşılarlar?

0|0
10|19

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanlar hoşgörülü falan değil hepsi kendi fikrini dayatıp yuhlama peşindeler,😂

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Anlayamazlar, anlayamadıkları şeyden korkarlar, korktukları şeye saldırırlar. İnsanların genel özelliğidir bu. O yüzden söyleme derim kardeşim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• İslam hoşgörü dinidir. Gerçek müslümanlar tabiki de hoşgörülü davranır.. Peygamberimiz müslüman olmayan birinin cenazesi geçerken saygıdan ayağa kalkmış biridir.. Bana kalırsa söyleme insanlar bu devirde çok ön yargılı benciller.. bişey derler üzülürsün kırılırsın..

0|0
    0|0
  • konya gibi dini inancı fazla olan bir yerde söyleme bence tüfeklen vururlar

1|0
    0|0
  • Döving 👊👊💃💃

0|0
    0|0
  • Allah kabul etsin derler

0|0
    0|0
  • çou serefszı uslanız dıyolar kucuk yastakı kızlara tacız edıyolar özlleıkle hacı hocalar bak gorursun herkez senı kınıcaklar kımse hosgorulu degıl gıbı artık

0|0
    0|0
  • Orda döverler kesin orası aşırı dindar

0|0
    0|0
  • Takmazlar ama karakter meselesi

0|0
    0|0
  • Ben hoş karşılamam ama bir şey de demem

0|0
    1|1
  • hsgorrler

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 18

• Dini öğretmeye çalışırız en fazla. Sen hoşgörülü olup diğer ateistler gibi İslam düşmanlığı yapmazsan bizde sana bir şey yapmayız. Her şey karşılıklı.

0|0
    0|0
    • 1ay

Hangi ateist ne demiş size? ben bin yıl önceki kitap inanmıyorum diyen Aziz nesile ne yaptıklarını gördük

• 1ay

Dine ne dedi söylesen?

• 1ay

Hem gelip bana aziz nesin gibi birini savunuyorsun hem yaptıklarını bilmiyorsun.

Salman Rüşdi’nin, İslam dinine, peygamberlere hakaret dolu “Şeytan Ayetleri” isimli kitabını, Türkçeye çevirip, gazetede yayınlamaya başlayan kim?

• Hocaya üfletirler kardeş. Konyalılar çok candan adamlar.

0|0
    1|0
  • capsizm.com/.../atayiz-var-dediler-capsi-790.jpg müslümanlar dersen değiller

0|0
    0|0
  • yobazistan sehir iyi karsilanmaz

0|0
    0|0
  • Değiller. Ramazan ayında kendi mekanında içki içersen dışarı çıkarıp dövüyolar.

0|0
    0|0
  • Her müslüman bir değil sakın oyle birsey yapma kendini bir zumreye kanitlamaya calisma kendi yoluna bak

0|0
    0|0
  • Kendi adıma konuşuyorum evet hoş görülüyüm

0|0
    0|0
  • Canlı çıkman imkansız gibi.

0|0
    0|0
  • İslam hoşgörülü, müslümanların çoğu değil. Bunu ayırt edemiyor kimse.

1|0
    1|2
    • 1ay

Islamı sormadım zaten

• 1ay

Bu zamanda çözmeyen insan için zorsa eski zaman için düşünemiyorum bile zaten nereye cekersen oraya gidiyor bu durum her zaman kaos çıkarır

• 1ay

Evet her insanın düşünme yapısı farklı olduğu için bu kaçınılmaz. Ayrıca eski zaman meselesi değil bu, eski zamanda hele ilk indiği zaman anlamak daha kolaydı. şu an insanlar zorlaştırıyor. Mesela islamın ilk indiği zamanlarda bir tane islam düşmanı insan bile Hz. Muhammed Hz. Aişe ile neden evleniyor demedi. Bunu öne atamadı. Çünkü o zamanın şartlarında bu gerekliydi. Fakat şu an ortalık geçilmiyor 9 yaşında birisiyle evlendi diyenlerden. İşte ınsan düşünmüyor ulan o zamanlar buna şahit olan düşmanları bile buna birşey dememiş neden acaba diye.

• Batının algı operasyonları zayıf insancıklarımız işte böyle avlıyor.

0|0
    0|0
    • 1ay

neden zayıflar eğitime önem vermedigin için olmasin?

• 1ay

Bu temel sorun. Bu yüzden bu soruyu sordum. Olayın farkında olanlar toplumu aydınlatmaz ise eğitim sistemimiz asla düzelmez.

• 1ay

malesef cehaleten kurtulmamiz cok zor. hastalık gibi uzun bir tedavi süreci gerekli

• iyi karşılamazlar :D

0|0
    0|0
  • İslam dini hoşgörüyü emretmez

0|0
    0|0
  • Bence Sen Kendi İçini Ferah Tut Olacağı Varsa Olur.

0|0
    0|0
  • müslümanların hoş görülü olması gerekir

0|0
    1|0
  • :D:D İşidin en çok cıktığı yer kanki ona göre :D

0|0
    0|0
  • İslamiyet hoşgörü dinidir. Fakat her Müslüman hoşgörülü olmayabilir.

0|0
    1|1
  • Konya en hoşgörülü kenttir kardeşim, ne olursan ol yine gel derler. Sen ateistim deyince önce seni bir güzel döverler, vurun kafire diye. Sonra çok yorulduk yahu, hadi gidip kafaları çekelim derler. NOT:Konya en çok içki tüketimi olan şehirdir ülkemizde.

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
Yükleniyor...