Kız evlat nasıl büyütülür?

İkinci evliliğim ve her ikisinden de oğlum var birer tane. Şimdi eşim hamile ve cinsiyeti kız.2 erkek büyüttüm ama kız çocuk hakkında hiçbirşey bilmiyorum. Korkuyorum açıkçası. Nasıl olacak? Büyürken nasıl davranmalı nasıl bir ilişki olmalı. Baba figürü kız evlat için nasıl olmalı?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• Disiplin şart abi goruyosun ahval ortada

0|2
    0|0
    • 1ay

Nasıl bir disiplin olmalı.

• 1ay

Benide abilerimide dedem rahmetli yetiştirdi. Kız çocuğu küçükten yetişir buyunce de ustunde durursun. Ben 18 yasimdayim 1 kere tek başıma gezdigimi bilmem arkadaşıma ders çalışmaya gittiğini bilmem. bir kızın başını ne kadar boş birakirsan o kadar kötü. Hep sert davran demiyorum ama otoriten olsun sen herşeye izin verdikce ilerleyen zamanlarda sana sormaz bile. O yüzden disiplin şart.

• 25gün

👍🙏teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• Herseyden önce kiz oldugu icin farkli biseymis gibi davranma. Oda insan ve sev onunla zaman gecir bu yani.

Umarim azicikta olsa yardim ede bildim

0|1
    0|0
  • Erkek çocuğa ezdirilmeden, erkek çocuğunu da ezmeden. Şartların her zaman eşit olması kaidesiyle. Sevgi dolu bastırılmadan ayakları üzerinde durabilecek bir birey kıvamına getirerek. Cicili bicili bir piremses olarak :) hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • Sen onun ilk aski olmalisin. Sahip cik anlayisli ol bol bol sevgi goster..

0|2
    0|0
  • Zaman öğretecek sana. Bunun yanında çoçuk piskolojisi olan kitaplar al oku

0|0
    0|0
  • Bosuna korkuyosun
    Oglanlarini nasil buyuttuysen kiz da ayni
    Sadece cinsiyeti farkli
    Kasma kendini ayoll

0|0
    0|0
  • bir kadin bir nesil demek. ne kadar doğru yetiştirirsen gelecekte o da o kadar doğru evlatlar yetistirecek. kiz erkek ayiramayiz ikisi de canimiz ama bir evde anne neyse çocukta odur o yüzden bilhassa kizlarimizin üstüne titremeliyiz.

1|0
    0|0
  • oğullarını nasıl büyüttüysen kızınıda öyle büyütüceksin

0|0
    0|0
  • Baba figürü konusunu bilmiyorumda değerli ve sevildiğini hissetmeli bizim toplumumuz ataerkil bir toplum olduğu için aile birsey demese bile psikolojik bir tranva yaşıyor büyürken nede çok yapmacık prensesmis gibide buyutulmemeli özellikle ailesindeki insanlara guvenmeli ve daha özenle buyutulmeli ki dışarıdaki çakal sürüsü helak etmesin bir psikoloğa danismanizi tavsiye ederim ama lütfen dikkat edin erkek dediğin döver söver zihniyetinde olmasin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tebrik ederim. Kafanı yorma. Senin onun kahramanısın. Darısı isteyen herkesin başına

0|1
    0|0
  • Kizmadan dogru egitimli ve aile terbiyesi verekek seversin

1|1
    0|0
Yükleniyor...