Sokakta bulduğumuz ekmeği 3 kere öpüp yüksek bir yere koyan cocuklardik biz hangi ara bu kadar vicdansız olduk 😢😢😢 ?

Bir de şu vardı mahallede kavga ettiğimizde çocuklar bizi mahalleden kovardi bende sanane senin mi mahallen Allahın mahallesi derdim.😂😂😂
Sokakta bulduğumuz ekmeği 3 kere öpüp yüksek bir yere koyan cocuklardik biz hangi ara bu kadar vicdansız olduk 😢😢😢 ??

( çocukluğumu özledim 😭😭😭😭)

Hadi sizde çocukken yaptığınız ve söylediğiniz şeyleri yazın nostalji yapalım...

Güncellemeler:
1ay Çok güncel

0|1
3|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 6 yasindayken erkek cocuklar bizi oynatmadigi icin toplarini birinin bahcesine atip kacmistim 😁

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Valla öyeleydik çok ilginç şekilde insanlık gittikçe köreliyor bunu daha minnacık çocukta bile farkedebiliyorsun...

(Genele konuşuyorum bana bakarsak çokta şey yapmayalım çocukken bile abuk subuk hareketlerim vardı ör/misket tefeciligi, Top kiralamak ASDA:)

1|0
    0|0
  • Bizim eski mahallede bir deli vardı ses yapıyoruz diye bizi satırla kovalamıştı.
    Bu da böyle bir anı 😂😂

1|0
    0|0
  • Dünya artık farklı bir yer ya

1|0
    0|0
  • Biz öyle gördük öyle yetiştik ama gelecek neslimize bunları öğretemedik... suç biraz bizde birazda teknolojinin verdiği azizlikte azizim...

1|0
    0|0
  • Ben tek siz hepiniz :d :d

2|0
    0|0
  • Ağlattın 😕

1|0
    0|0
  • ben hayla koyuyorum

1|0
    0|0
  • Ben tek siz hepiniz derdim ben.

1|0
    0|0
  • Hayatin gercek yuzunu gorunce boyle olduk

1|0
    0|0
  • Şimdi o zamanları beğenmiyolar 3. köprüde parada milletin aklı.

2|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kaldı tozlu bir rafta örümcek ağlaryla kaplı karanlik bir oda da kldı

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • Bir çocuk adamlığı sokaklardan öğrenir.

1|0
    0|0
  • Bizde mahalle maçı yapardık eskiden sahasına yenen sahayı alırdı hey gidi günler :/

1|0
    0|0
  • Mahallede bazı hoşumuza gitmeyen çocukları direğe bağlar hortumla vururduk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok sukur ki vicdanimi kaybetmedim

1|0
    0|0
  • abim ve arkadaşları futbol oynarken sen kızsın oynama derdi

1|1
    0|0