Bunu neden yaşıyorum? Psikolojik bir rahatsızlık mı?

Merhaba arkadaşlar. Bu durumu uzun süredir yaşıyorum. Ornegin birinin eli değse bedenime ya da sarılsa, tokalassa vb. O an tacize ve istismara uğramış gibi hissediyorum. Öyle algılıyorum ve o an ağlamak istiyorum rahatsız oluyorum. Taciz psikolojisi yaratıyor. Bir cok kez ben istemediğim halde bedenime dokunuldu. Bugun yine benden küçük bir çocuk saçıma dokundu ben istemedigim halde surekli olarak. İnsanların sarılması etrafıma toplanması tokalasmadı vb. Bu durumlar beni rahatsız ediyor taciz olarak algılıyorum direkt. Çıktıktan sonra gözlerim doldu zaten kotu hissediyorum. Bu psikolojik rahatsızlık mı? Travma mı? Nasıl yenicem?

Güncellemeler:
1ay Geçmişte taciz ve bedensel istismar yaşadım.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• bunu sana yapanların Allah cezasını versin inşallah kardeşim. psikolojik destek almalısın ama ilaç falan değil terapi destekli inşallah kurtulur mutlu bir hayat yaşarsın çok üzüldüm gerçekten

0|0
    0|0
    • 1ay

Allah razı olsun abicim

• 1ay

destek al mutlaka kardeşim ruhunda yapılan tahribatı profesyonel insanlar daha kolayca tamir edebilir yaşın çok genç atlatırsın

• 1ay

devlet bu imkanları ücretsiz de sunuyor araştır ve mitlaka yardim al

En İyi Kız Görüşü

• Anlattıkların tek başına yenebileceğin sorunlar değil. Daha fazla ilerlemeden profesyonel yardım almalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• geçmişinde bu tür olay yaşadın mı

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet çokça yasadım. Taciz zaten. Tokalassam bile bunu taciz olarak algılayıp rahatsız oluyorum gozlerim doluyor

• 1ay

hafife alınacak bir durum değil bu olayı yenemezsen tüm hayatın boyunca uğraşırsın

• 1ay

devlet hastanesi'nde 30 lira bir ücret alınıyor

• Psikoloğa git durumu kolayca halledersin

0|0
    0|0
  • psikolojık rahatsızlık kesinlikle

0|0
    0|0
  • Psikoloğa gidip yardım alman lazım

0|0
    0|0
  • Bence dogru namahremle el ele tutusmanin gunahini arastirabilirsiniz

0|0
    0|0
  • et ve kemik yığınından ibaret bedenine çok fazla anlam yüklüyorsun.

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet bedenim özel ve dokunulmasindan aşırı derecede rahatsızlık duyuyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Dokunmaya karşı bir fobin vardır muhtemelen. Bunu bir araştır ve yardım al derim. Hayatının bir evresinde en azından insanlarla tokalaşmak zorunda kalacaksın çünkü.

0|0
    0|0
  • Bir psikoloğa gitmelisin güzelim.

0|0
    0|0
  • İnsanlarla tokalaşmak zorunda değilsin kesinlikle tokalasma bedenine dokundurtma ailen neden tokalaşmıyorsun dedıklerınde bagır cagır asla ıstemedıgın bırseylerı yapma tepkını goster eger durumun yoksa devlet hastenelerindeki psikoloğlara gıt

0|0
    0|0
Yükleniyor...