Bıktım !!! Bu komsulardan sanki ayni evde yasiyomus gibi çocuk zırlama sesleri bağırti cagirti çizgi film sesi?

Afedersin ciftlesme sesleri bile duyuluyo evimde huzurum kalmadi hepsinden nefret ediyorum ! Ne yapabilirim ya? Git konus demeyin hepsi de birbirinden deli yapma desen daha fenasını yapiyolar!!

0|1
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Evdeki bir müzik sistemini yüksek sese ayarla. Araya zamanlayıcı bir elektirik düzeneği kur.. yani belli zamanda istediğin süre sisteme elektirik versin. Mesela sabahın beşinde bangır bangır 1 dk müzik yayını ya da başka bir rahatsız edici ses olabilir. hatta onların yukarıdan size gelen seslerini kaydedip onlara dinletebilirsiniz. Ama sen evde olma. Birkaç gün sonra eve gel bakayım kuzu olmuşlar mı senin üst kattakiler.

0|0
    0|0
    • 1ay

Isın garibi biz yukarıdayiz ama bir yanda delimiz var bir tane cirlak bir de asagidakilerin sesi geliyo en çok asagidan geliyo.. onu da denedim bir ara fayda etmiyo bunlara bıktım biktim !

• 1ay

Silikon uyku kulaklıkları var otiflex marka. Benzer sorundan sıkıntılı bir arkadaşıma da tavsiye etmiştim. ben de onu kullanıyordum özellikle iş yerimde çok gürültü olduğundan.

En İyi Kız Görüşü

• gürültünün başladığı an sende aç bir son ses rock. hip-hop falan. tepin evin içinde yardır koş. bak nası susuyolar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İstanbul toplum hayatında sık görülen problem ve şikayetlerden bu sorunun nedenleri müstakil ev azlığı kalabalık aileler aynı apartmandan oturanlar arasındaki kültürel uzaklıklar yapılaşmadaki ucuza kaçmanın getirdiği sıkıntılar ve kişiler arası dialog problemleri

0|0
    0|0
    • 1ay

ankaradayız ve bunlar köyden gelme öyle zannediyolr burayıda istedikleri gibi ses çıkarabileceklerini

• 1ay

kendi evleri ve bizimde ve iki komşu sorunlu düzelecek gibi de durmuyolar çıldırcam artık

• 1ay

Biraz esneme payın olsun yeri geldiğinde sağır olmak lazım bir kişiyi bile değiştirmek çok zorken sen bir ailenin değişmesini yaşantılarını değiştirmelerini istiyorsun ses yalıtımı konusunu bir düşün istersen biraz piyasa araştırması yap o konuda üslubuna uygun bir şekilde durumu onlara da söyleyebilirsin bunun için bir ziyaret belki de bir kap yemek ufak bir hediye onların kalbini kazanmana yardımcı olabilir

• Misilleme yapacaksın.

0|0
    0|0
  • çiftleşme sesleri iljghlkblmsdlglkgdşöç

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayvan oldukları icin o tabir uygun sesleri de öyle geliyo zaten 😂😂

• 1ay

hardcore takılıyor o zaman safkjgsvhsalg

• Uykularımın en az ℅35'ini onlar yutuyor.

0|0
    0|0
  • yonetici yok mu

0|0
    0|0
  • boşuna demişler ev alırken komuşularını araştır diye nasıllar diye :)))

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana sormadilar Alirken hem ilk biz tasindik onlar sonradan geldi Gelmez olasicalr😬😬

• 1ay

uzak duruyoruz sesleri gelmese hiç sorun yok ama evde gibi geliyo hani az biraz değil yani

• 1ay

sabır sabır sabrın sonu selamettir inşalllah :)

• Şikayet et b nce

0|0
    0|0
  • Bana mesaj gönder yardımcı olayım insanlık adina

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • 1ay

Ay pislik 😀😀

• 1ay

hahahha baksana çoooook tatlı minnak bişey

• 1ay

Ya manyaksın ya offff kuscam😕

• peki sen ne yapıyon o sesleri duyunca

0|0
    0|0
    • 1ay

hic ilgimi çekmedi ama ilk evlendiklerinde duvarlari filan üstümüze yikacaklardi 😂

• 1ay

Vayy o derce hızlı ve ateşli sen o anda birşey yapmadinmi sende ıslaklık olmadimi

Kızlar Ne Diyor 7

• uyardıgında daha fenasını yapıyolarsa al evine bir hoperlör ama güzel bişey olsun, bunlar ne sevmiyosa seni rahatsız edilen sesler gelince onlar rahatsız olan sesler aç son ses. evet formulümüz bu onları yok et :D

0|0
    0|0
  • Şikayetçi olabilirsin.

0|0
    0|0
  • Bence sen o binayı yapanlara söv

0|0
    0|0
  • polisi ara

0|0
    0|0
    • 1ay

O hatayı bir kere yaptım bu hamileydi kocası bunu bı dovdu ama sanki bicaklanirmis gibi cirliyo telasla aradim annem kizdi baya Bir Daha yapamadım 😂😂

• 1ay

amaa rahatsız oluyorsan bu senin hakkin

• Tasin ozaman

0|0
    0|0
  • Yumruk at kaba kuvvet her seyi cozer

0|0
    0|0
  • Konuş ama işe yaramaz. Çocuklar büyüsün da rahat edersin 🙂

0|0
    0|0
    • 1ay

Çocuk gelişimi okudum okumaya çalışıyorum nefret ettirdiler sevdiğim bölümü o karinin cirlamalari yuznden doğru dürüst çalışıp kazanamadım senelerdir ve çocuklardan da soğutuyor cocuklari kendi gibi Çingen çocukları da bir gün sabrım taşacak sac bas giriscem!!!

• 1ay

Polisi bildir veya yöneticiye. Hakkın var

Yükleniyor...