Arabası Olanlardan Hoşlanır mısınız?

Ya tam soramadım heralde ama anlarsınız.. mesela biz erkekler özellikle arabayla son ses müzik açarız bide karşıda kızlar varsa ordan el freni çekip geçeriz ne düşünürsünüz siz o an?

0|0
14|3

En İyi Kız Görüşü

• Arabanın markası güzelse son ses müzik felan bir şey değil gözüm arabadan başka bir şey görmez yani 😊😊😂😂tabi sürücü yakışıklı olması lazım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Kişiyi göremediğimiz için arabasına göre değişir:)

0|1
    0|0
  • Direkt böyle yapanlara kanka diyorum

0|1
    0|0
  • Sevmem, hatta sesli bir araba yanımdan geçerken içimden küfür bile ediyorum.

0|1
    0|0
  • Görmemisin arabasi olmus, gaz fren sanzumanini yolmus diye düsünürüm. Itici bulurum.

0|1
    0|0
    • 1ay

yani haklısınız da işte bu zaman böyle 18-28 yaştaki erkeklerin hemen hemen hepsi yapıyordur, yapmıştır

• 1ay

Türkiyede bilemem tabide, ama almanyada ben 17-18-19 ken yapan türkler vardi, bide gaza basarlardi öküz gibi duran arabada motor bogarlardi. Ben cok gicik olurdum. Hay scm arabana öküz derdim.

• mal mıdır nedir dallama tarzı şeyler

0|1
    0|0
  • At arabasi olcak artik herkesde araba var bir fark olsun ama dimi paytonda olur ama değişik olsun

0|0
    0|0
  • Sevmem yüksek seste açıp dinleyenleri.

0|0
    0|0
  • Hava atma cabalari, yapsinlar sorun yok , ama komik geliyor bana 😂 Kotu anlamda degil tabiki. Sadece frenledikleri zaman ve kizlara bakmalari hos degil bence.

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlük der geçerim

0|0
    0|0
  • Görgüsüzlükten başka bişey değil bana göre

0|0
    0|0
  • Bn arabasina bakarim genelde kotu bir arabayla oluyorlar arabaya bak derim bu arabayla havami atilir araba iyiyse bir araba almis hava atiyor iste slk

0|0
    0|0
  • Abaza ya da Allahın amelesi diye düşünüyorum bir de arabanın içinden göz süzmeler falan 😒😥 sinir bozucu

0|0
    0|0
  • igrenc hic sevmiyorum oyle erkekleri

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...