Eşcinsellere Karşı Nasıl bir tavırla yaklaşırsınız?

Eşcinsellere Karşı Nasıl bir tavırla yaklaşırsınız ?

Güncellemeler:
1ay En iyi yorum en iyi görüş seçilecektir !!!

0|0
21|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• Eşcinsellik bana göre hastalık. Tercih meselesi değil insanın elinde olmuyormuş çünkü. Ben çook önyargılıydım nefret ederdim, dalga geçerdim vs. Çok yakın bir arkadaşım bana bu rahatsızlığından bahsetti. Üstelik erkekti.. Gayet sert yapılı yakışıklı biriydi hemde. Ve çocuk gelip bana ağladı. Elimde değil kendimi kontrol edemiyorum dedi. O gün benim dönüm noktam oldu.. Keşke böyle olmasalar ama gidipte kanser hastası birine sen niye kansersin diye soramıyosak eşcinsel birinede sormamalıyız..

1|1
    0|0
  • normal.

0|2
    1|0
  • Ben insanların cinsel eğilim/tercihleri üzerine onlara belirli bir tavır sergilemem. Tavrımı şekillendiren unsur o kişinin karakteri ve kendisine duyduğu saygıdır.

0|1
    0|0
  • Hastalik olarak goruyorum. Cunki oyle bir arkadasim var. Ailesinden etrafdakilerin tepkisinden korktugu icin normal gibi danvranmaya calisti. Gey cocuj hatta kiz sevgili bile yapmaya calisti tabi olmadi. Elinden geleni etdi yani olmuyo cunki o boyle olmayi secmedi boyle yarandi

0|1
    1|0
  • Saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Gayleri ve biseksüel erkekleri seviyorum asdassads

0|0
    0|0
  • Herkese yaklaştığım tavırla yaklaşırım

0|1
    1|0
  • Başka bir canlı türü mü ki özel bir tutumum olsun? Diğerlerine nasılsam onlara da öyleyim bana ne insanların cinsel kimliklerinden?

1|0
    1|0
  • Aman umrumda değil kimsenin tercihi benena

0|0
    1|1
  • Yadırgayacak şekilde yaklaşmam, özgürlükten yanayız. İnsanların cinsel tercihlerini eleştirmek kimsenin haddine değil

0|0
    1|0
  • Bir eşcinsel olarak türkiyede eşcinsel olmanın zor olduğunu düşünüyorum özgür değilim bana göre

0|1
    0|1
  • Ben sosyal hizmetler okuyorum ve farklılıklara saygı duyuyorum bu bir hastalık ve tedavi olunmalı sokak ortasında göze sokulmamalı

1|0
    3|0
  • Bazen cok sert bazen sıradan arkadaşlarım gıbı onların tavırlarına bağlı çoğu gercekten sadece zevk peşinde... derdınde olduğu ıcın genelde sert cıkıyorum

0|0
    1|0
  • Bence tedavi edilmeliler.. Bazi insanlarda onlari yargiliyor ya hani.. onlarin basina gelirse o zmn anlarlar.. kimse annormal olmak istemez kimsede hayatini secmiyor.. yargilamak yerine yardim etmek gerektigini duşunuyorum :)

0|0
    0|0
  • Normal. Onlari yargilamak farklı davranmak ne haddime

0|0
    1|0
  • Tercih değil sayın beynini yaladiklarim, eşcinsellik bir içgüdüdür. İnsanı değerleri yüksektir, sevmeyi iyi bilirler. Onlarla sohbet etmekten hoşlanıyorum. Sizden ise hoşlanmıyorum.

0|0
    0|0
  • herkesin kendi tercihi saygı duymak lazım

0|0
    0|0
  • Tercihleri bana yakınlık göstermesinler yeter

0|0
    0|0
  • İşim olmaz

0|0
    0|0
  • Normal insan o da ya ne saçma soru

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Doğruyu anlatırım baktım olmuyo iletişimim olmaz bida

0|1
    0|0
  • Eşcinselliğin hormonal bir şey olduğunu biliyorum. Yani doğuştan gelen bir şey. Onların elinde olmadığı için sonuna kadar yanlarında olurum, LGBT destekçisiyim :)

1|1
    0|0
  • normal..
    özel hayatı beni ilgilendirmiyor..

0|1
    0|0
  • Yaklaşmam hacı 😀

0|1
    0|0
  • Hastalıktan ziyade bu bir tercihtir. Eski zamanlarda olsa bende karşı çıkardım eşcinselleri yadırgardım ama şu an herkesin hür ve özgür yaşama hakkı var. Bu yüzden isteyen kişi dilediği şekilde yaşayabilir. Dediklerime eşcinsel ayağına türlü türlü estetikler yaptırıp , giyimiyle kuşamıyla ses tonu ve hal tavırlarıyla etrafındaki insanları rahatsız edenleri ayrı tutuyorum. Onların amacı bana kalırsa küçüklüklerinde ezilmiş kişiliklerinin , insanlar tarafından kendilerine farklı gözlerle bakılarak çevrede iyi ya da kötü yer edinme dürtüsüdür. Bu yüzden son yıllarda eşcinsel bireylerin bir anda hızlıca ortaya çıkması çoğunlukla popülarizmin sebebidir.

0|0
    0|0
  • Yaklaşmam.

0|1
    0|0
  • Ayırmamaya çalışırım diğerlerinden.

1|0
    0|0
  • Yaklaşmam

1|0
    0|0
  • Bana dokunmayan yılan bin yaşasın

0|0
    0|0
  • Ben karşıyım kanka

0|0
    0|0
  • kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • Kotu..

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar hiçkimseyi seçimlerinden tercihlerinden dolayı yargılamadım. Bundan sonra da yargılamam.

1|0
    0|0
  • Ben erkeğe masaj yapmak istiyorum başlığı attım herkes yoh dedi :D

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım kendilerine.

0|1
    0|0
Yükleniyor...