Kötü birşey farkindayim ama yardim edin ya?

Arkadaşlar ben birini stalklamak için instagram da hesap açtım bir anda bu hesabin takipçisi beğeni sayisi falan çoğaldı her neyse biri mesaj attı merhaba diye merhaba yazdim nasilsin falan konu baya uzadı 1 ay oldu hala konuşuyoruz çocuk aşık yani belli bazen soruyo sende seviyo musun beni diye bende seviyorum iyi birisin diyip geçiştiriyorum. Ama anlatamıyorum fazla iyi biri kendime o kadar küfür ediyorum ki neden cevap verdim diye her neyse bu benim numarami istemişti bende tam güvenemiyorum sana dedim zorlamadı haklsin dedi her defasinda aklimdan şu geçti acaba herkesle mi Boyle konusuyor falan ama tek resimlerini begendi ben takip ettigi kíz 5 tane falan anlayacaginiz öyle biri değil ben gibi salak biri değil. Sonuca geliyorum ben bu çocuğa öyle bir şey diyim ki benden vazgeçsin hayal falan kuruyor gel desem gelecek , canını yakacak bir cümle de kurmak istemiyorum geçerli bir sebep olsun vazgeçmesi için , hesap kapat derseniz doğru olur mu bilmiyorum... Gençler yardım edin bana be saçma sapan yorumlar da yazmayın biliyorum yaptiğim kötü ama amacim bu değildi ki.

• Hesabim birinin eline geçmiş ve senle konuşmuş ben gerçekten böyle olsun istemezdim
    25% (2)50% (1)30% (3)Oy Ver
  • Direk hesabı kapatmak
    50% (4)50% (1)50% (5)Oy Ver
  • Veya sizin yanıtlarda yazdiklariniz
    25% (2)0% (0)20% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Direk hesabı kapatmak

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yahu kaç yaşındasınız sanaldan ilişkimi olurmuş zaten seni istemiyorum artık de kapat hesabı bir dahada böyle şeylerle ugrasma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çok uzun okumadım.

0|0
    0|0
  • hesap kapatsan kotu ne olabiliki?

0|0
    0|0
  • rolleri degisin hesabi kapat got gibi kalsin ortada 😅😂

0|0
    0|0
  • bence doğruşarı anlat kul hakkı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gerçekleri açıkla

0|0
    0|0
  • Doğruları söyle çocuğu daha fazla kandırdığın yeter

0|0
    0|0
  • Sakın hesabı kapatma bu onu yıkar ve ahi tutarsa hiç bir zaman mutlu olamazsın. Elinde olmayan bişey biliyorum herşey çok ani gelişti çok iyi anlıyorum ama cesaretini topla ve gerçeği söyle inan başka seçeneğin yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...