Kore dizilerine ön yargılı mısınız?

Sorum açık ama ayrıca

Doğruyu söylemek gerekirse ben biraz ön yargılıydım taki bu gün bir diziyi bitirene kadar belkide şansım bu kadar içten samimi güzel bir diziye rastlamaktı dizinin konusu ilgimi çekti ve dayanamadım ve izledim.

Konusu:Çok küçük yaştan itibaren arkadaş olan 5 komşu çocuğu ve ailelerinin hikayeleri. İlk aşkları, kardeşleri ile yaşadıkları sıkıntılarını dostluklarını o kadar sıcak samimi anlatmışlar ki gençlik dönemlerini ben bile genç olmama rağmen göz yaşlarıma hakim olamadım. Dizinin bir güzelliği ise 1980 ve 1990 larda geçmesi (günümüze dönüşler var) izlemek isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim :D bu diziden bazı videolar ve resimler

Kore dizilerine ön yargılı mısınız?

Dizideki favori karakterimi geçemeden söylemiycem

En sessizleriydi annesiz büyümüştü ama en zekileride oydu ve en arka planda kalanda. Rolünü gerçekten muhteşem oynadı o kadar az görünmesine rağmen benim dizide en sevdiğim karakterdi bu çocuk

Evet sorum bu Kore dizilerine ön yargılı mısınız? :D
Benim fikrim değişti

Güncellemeler:
1ay Kore dizilerine ön yargılı mısınız?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi bir düşünceye sahip değilim lakin izleyeceğimi sanmıyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Guzel bizim gibi dizide zinayi normal gostermiyorlar en azindan

1|0
    0|0
    • 1ay

dizide sanırım 2-3 tane öpüşme sahnesi vardı :D işin komiği bir bölümde sen halkın örnek adamlarından birisisin lise 3 te bir kızı nasıl öptüğünü söylersin demişti baya gülmüştüm Koreliler bizden daha şeyler sanırım bu konuda ama namus bilmem ne şeyi yok

• 1ay

Onu bilmem de tarihi dizilerinde sarilma bile nadir. En azindan tarihlerine bunu karistirmiyorlar

Yükleniyor...