Okulda sadece basi kapali olup disarda acilsam olurmu?

Benim sevdgim cocugun ailesi kapali istiyi simdi onlara yaranmak icin 🙂kapandi demesinler istiyorum ☺bide ben kapammak istemiyorum ama ilahiyattin atanmasi oldukca yuksek ve puanlarida dusuk sakarya üniversite sine gidicem ☺orda basimi kapatip İstanbul'da acilsam nasil olur sonucsa istemiyorum daha sevdigim cocuga guzellgimi gosteremedim 😞😞😞😞😞

Güncellemeler:
1ay Acilcam derken ben oyle cok acik giyinen bir kiz degilim zaten mezun olunca tamemen kapancsm ama simdi istemiyorum 😞
1ay Sadece kuran ogrenmek istiyom ama okulda kapali olmak istemiyorum 😞😞😞 acik basli olan biri kuran bilmek isteyemezmi

1|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Senin gibiler yüzünden şu an herkes kapalılara bu gözle bakıyor
    http://i.hizliresim.com/D3ggDy.jpg

3|2
    0|0
    • 1ay

(+)
      Görüşümüde buraya bırakayım:
      @soran arkadaş beyni olmadan yaşayamaz insan derler di. demek yaşıyormuş 😕 sayende görmüş öğrenmiş olduk teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• güzelliğini sevdiğin çocuğa göster zaten o özel bir durumdur onunla baş başa kal çok istiyosan orda görün dışarda kendinbi gizle güzelliğini gizle ki senin güzelliğinin bir özelliği olsun :)

0|0
    0|0
    • 1ay

isteyebilir gayet normal bir durum hatta olması gereken bir durum inşallah en kısa zamanda da örtünmeyi istersin hakkında hayırlıs :)

• Öyle yapıcağına hiç yapma

0|0
    0|0
  • Neysen o ol

0|0
    0|0
  • zaten şu an türbanın kullanım amacı genel olarak siyasi, yani "senin adamınım, yandaşınım, destekçinim" olayı

0|0
    0|0
  • sevdiğin çocuk kalbini görsün, ama kapanmak istemiyorsan nasıl dilersen öyle yap

0|0
    0|0
  • burda kapalıların nasıl prof blowjobcu olduklarını izliyoruz.

0|0
    0|0
  • Beyin fiskiriyor yeminle

0|0
    0|0
  • Cehennemin en dibinde munafıklar var

0|0
    0|1
  • Olmaz...

0|0
    0|0
  • Sevdiğin çocuk için kapanılmaz. İbadetler allah rızası için yapılır.

0|0
    0|0
  • Allah için kapan

0|0
    0|0
  • Sen bana yaz bakalim bu nasil bir fikir

0|0
    0|0
  • bacım olmuşsun benden söylemesi

0|0
    0|0
  • sen kapan sevdiğin cocuğuda başka şeyleri göster o zaman güzelliğini görür zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• oyle yapmana gerek yok herseyin bir zamani var. bu sekilde yaparsan insanlar seni yanlis tanir

0|0
    0|0
  • Oyuncak. degil bu örtu al ak al tak

0|0
    0|1
  • Kapanacaksan adam akıllı Allah için kapan.

0|0
    0|1
  • Ne sacmaliyo ya alin şunu surdan

0|0
    0|1
  • İlahiyatta kapanmak zorunlu mu?

0|0
    0|1
  • oha artık

0|0
    0|1
  • Saçmalama Allah aşkına yüreğin buna el veriyor mu ya