Düşünceniz nedir?

Bir süre önce dost kazığı yedim. Son zamanlarda çokta etkisi yoktu ,. Eskisi gibi bir etki bırakmıyirdu bu durum. Ben bir kaç sene önce okb tedavisi gördüm. Son günlerdir okb ile başediyordum zaten. Okb den kurtulmak için bir çözüm buldum ve etki de etti zaten. Ama son bir kaç gündur bazı şeylerden korkmaya başladım. Kazık yediğim insanın beni aramasınsan bana bulasmasından korkuyorum bana ulaşmasından korkuyorum. Ve şöyle bir şey var ben onunla bir daha hiç bir şekilde yollarımin çakışmasını istemiyorum. Onun ismini duymayı onu görmeyi sesini duymayı istemiyorum. Kontrolümü kaybetmekten korkuyorum. Evet istemiyorum ama kader onunla konuşmak onu aramak zorunda kalıesam irademe söz geçiremezsem diye korkuyorum. Bu konu nedir ne yapabilirim? Mesela arkadaşlarımla bir şey yapacağım aklıma bazen o geliyor. Ben gelmesini istemedikce geliyor. Ondan kurtulmak istiyorum. Onunla ilgili düşüncelerim hislerim geçmisım hepsinden kurtulmak istiyorum. Icinde bulundugum durum nedir? YARDIM EDER MİSİNİZ?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• nasil bir yardim

0|0
    0|0
    • 1ay

Icinde bulundugum durumun ne olduğunu bilsen belki bir sey yapabilirm ama ne oldugunu bilmiyorum bunu soruyorum

• 1ay

Bilsem

• 1ay

simdi sen dost kazigi yedin bidaha muhattap olmak istemyorsun o dostunla ama dostun ile ilgili çok anıların oldugu icin unutamyorsn aramak sormak istiyorum iradene söz geçiremiyorsn

Kızlar Ne Diyor 1

• Nasil bir yardim

0|0
    0|0
    • 1ay

İcinde bulunduğum durum hakkında bilgi

Yükleniyor...