Tanrı'nın bilimsel bir kanıtı olabilir mi?

Tanrı kavramı bir yanılgı mıdır yoksa gerçeğin ta kendisi mi? Tanrı'nın bilimsel bir kanıtı olabilir mi?Din mi tanrı fikrini ortaya sürdü ve cidden bulutların üstünde her şeyi yaratan bir adam olduğu önermesini bizlere sundu ve bu işten gelir sağladı yoksa bu adam cidden dinleride akabinde yaratan mı?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• bilim maddeyle ilgilenir maddi olmayan şeyleri açıklayamaz. tanrının varlığı/yokluğu bilimle ispatlanacak şeyler değil. yokluğu kanıtlanamaz çünkü maddi bir şey değil. varlığı da bilimle kanıtlanamaz çünkü bilimin konusu maddedir. merak eden varsa inançlıyım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Bre kafir adam diye bir kavram yok sen supheye dusmussun ben soruya soruyla karsilik vericem icini acsam ruhunu gorebilir miyim kafani acsam ona dokunabilirmiym vucudun sadece etten kaldiginda insan manasiyla oldugunde neden kipirdayamazsin o ucmusmudur yaradanin nuru senden cekilmismidir?

0|1
    0|1
  • Yanılgıdır. Bilimsel bir temelden çok uzak imgesel bir varlık.

0|1
    0|0
  • Zor olsada kanıtlayamazsın bulgu yok çünkü elinde belki çıkarımda bulunursun ama

0|1
    0|0
  • Yokluk varlığı var edemeyeceğine göre varlığı var eden var olmalıdır.

0|2
    0|0
  • Varlıkların hepsini oluşturan bir şey olduğu kesin

1|1
    1|0
  • ben.

0|1
    0|0
  • Merak etmeyin az zaman kaldı bütün bu sancılar yeni bir düzene gebe

0|1
    0|0
  • Şu an içinde yaşadığın doğa tanrının ta kendisidir.
    Tanrı kendine inanmayanı sonsuz cehenneme atan, ondan sonra da ben sonsuz merhamet sahibiyim diyen bir gaddar değildir.
    Tanrı bir kişi değil, tanrı doğadır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...