Arkadasliklarim kısa sürüyor?

Hele bir arkadaşım bana daha ne yıllar görecez senle diyordu. Simdi aramiyor. Sıkılıyorlar mi acaba?

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• hayir onlar arkadas deyilde onun icin, onlarin dusunceleri farklidir

0|0
    0|0
  • Sen ara o zaman.

0|0
    0|0
    • 1ay

Benimle konuşmak istemeyenleri aramak istemiyorum. Aslında aradım da baktım aramiyorlar bıraktım aramayi

Kızlar Ne Diyor 1

• Sikılmak değil onun adı. Onun adı ne biliyomusun senden faydalanacağı menfaat elde edebileceği bişey görmüyor anında kaçıp gidiyor. Sen belki de çok düzgün bir insansın ondan belkide öyledir. Kimseye güvenme kimse kimseyi inanki sevmiyor. Üniversiteye geçtikten sonra 180 derece değişen arkadaşlarım oldu bazıları da beni kiskanmaya ezmeye başladı insanlar hiç iyi değil. Bak asıl mesele sıkıci olmak ya değildir asıl mesele kibirli olmakta. Eğer sen kibirli olursan Bak gör insanlar sana ne kadar iyi davranıyor etrafında çoğalırlar adeta. Ama ben bunları hiç birini yapamam dersen biri seni ezmeye çalışırsa adam gibi cevabını ver milletde senin güçlü olduğunu görüp yanına gelir zaten merak etme 😊

0|0
    0|0
    • 1ay

Kibirli derken kimseyi açıkça alanen ezmek değildir anladın sen onu havalı davranmak yani

• 1ay

Oyleleri samimi olmaz beni. Icin. Kendi ağlayacak ben ağlayınca şikayet edecek yok öyle

• 1ay

Işte bu menfaattir bencillik yani insanlar hep kendini düşünür

Yükleniyor...