Aşagıyı okuyunn?

Babam annemle tartışıp şunları söyleyip gitti = artık bişey yaparken 4 kişi hesaplamaktan bıktım kaç yaşına gelmişim hala istediğim gibi yaşayamıyorum bitek ben calışıyorum ama oraya buraya giderken tatile giderken hep 4 kişinin parasını ödüyorum dedi ve ben gezmeye gidiyorum diyip çıktı bende ona şuanda çok canını acıtacak bir mesaj atmak istiyorum sizce ne yazabilirim?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Adam haklı mk niye canını acıtıcaksın vicdanınla açık açık söyle babana saf sevgi veren var mı yoksa eve geldiğinde annen sürekli bir tartışma mı açıyor daha kapıdan geçmeden 4 tane damarı tıkanıyor mu adamın emin ol adamın derdi para falan değil öyle olsa çoktan atardı sizi adamın derdi kullanıldığı için üzülmesi ve her şeye rağmen sizi sevdiği için ezilmesi bunu belli etmekten utandığı için de maddiyata vuruyor babana iyi mesaj at babalar iyidir annene düşman olacağına babana yükleniyorsun hala bir gün anlayacaksın demek istediğimi şimdi olmasa da babanla aranı bozma diyebilirim sadece pişman olmamak için

0|0
    0|1
    • 1ay

Kardeşiminde benimde okul notlarımız harika annem desen babam ne desen yapıyo tartışmada şuydu babam taksime gitmek istesi annem akasyaya

• 1ay

Sevgi sevgiii sevgi ister baba dediğin erkek sen de erkeksin sevgi ister sevmiyorlar babaları kimse

• 22gün

Teşekkür ederim de sonuç nedir merak ettim

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynı benim babam. insan secemiyor işte ailesini..

0|0
    0|0
  • Yaparken dusunseydin de dicemde baban olmaz yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Biz artık 3 kişiyiz.. Sense yalnız bir adam.. Güle güle... Yalnızlıktan sıkılırsan sakın bize dönme...

0|0
    0|0
Yükleniyor...