Irak, Suriye ve abd, iran hakkında ne düşünüyorsun? Irakı ve suriyeyi kimler yönetmeli? Kalbim Saddam yanlılarıyla?

Ben Türkçü Milliyetçi biriyim. Bir o kadarda Tayyip hayranıyım. Tayyipçiyim vede onu çok seviyorum. Gözümde Atatürk kadar değerli birisi. Benim şu an bedenim adanada ama kalben, ruhen aklım sünni Saddam yanlısı ıraklılarda. Musul Musullu Saddam yanlılarının olmalı. Bugünkü ırak yönetimi abd, iran destekli bağımsız olmayan abd iran yönetimindeki şii mezhepyli bir yönetimdir. Keşke ırak Saddam yanlılarında olsa. Suriyeyide umarım özgür suriye muhalifleri yönetir. Irak ve suriye sünni araypların olacak. İran desteklilerin olmamalı. Tayyip lider, paşa ırak ve suriyede büyük mücadele veriyor. Türkiye yıkılamaz son kale.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen birayla votkayı karıştırmışsın. Kafa fena

1|2
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İranı haritadan sil ortadoğu düzelir

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Türkçü biri Tayyipçi olamaz arkadaşlar kesin bilgi yayalım 😂

0|0
    0|1
  • Kuzey suriyeistan , güney suriyeistan , rakka suriyeistanı, akdeniz suriyeistanı , güney ırak , kuzey ırak , araftaki ırak diye parçlarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok şükür İran İslam Cumhuriyeti gümbür gümbür geliyor.. İran olmasa ortadoğu daha da batmıştı.. Vahhabi Suudu yok edeceğiz, Kutsal Mekke ve Medine bu pisliklerden kurtulacak.. Emperyalist satılmışları yok edeceğiz..

0|0
    0|0
  • Ben tarafsızım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...