Yalnızım psikolojim yerlerde yok mu arkadaşlık yapacak birilerii?

dizden ameliyat oldum okula bu sene ilk kez yarın gideceğim asosyale bağladım konuşacak arkadaşım yok işin tuhafı baya yakışıklı olduğumu da söylerler. yok mu arkadaşlık edecek birileri ya? dert dinleyecek dert anlatacak...

Güncellemeler:
kimse yok muuu?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Dert dinlerim tabi geçmiş olsun yarın yeni bir başlangıç olur senin için inş iyi düşün iyi olsun.

0|0
    0|0
    • abi öyle tabii başlangıç olur ama benim derdim sevgisizlik aslında. birinin kalbinde olamamak aranıp sorulmamak... sınıftaki kızları fazla beğenmiyorum 2 gün sonra da ayrılıyorum ne yazık ki şöyle beğendiğim düzgün giyinen bakımlı tiplerde ortam adamlarından hoşlanıyor ya da kendilerini ulaşılmaz görüyor. sevecek sevilecek hatta aynı evde yaşayabilecek birini bulamıyorum sıkıntım bu ve zamana bırakmaktan da sıkıldım artık. daha bakirim düşün yani

• teşekkür ederm abi zamanını aldım seninde 😊

• Rica ederim nedemek kardeşim.

• Bende çok yalnızım doğrusu.

0|1
    0|0
    • valla öleceğim ya okulda sınıfta takıldıklarım oluyor bu arada yüzücüyüm idmanlarımı da takımla değil tek başıma antrenörümle yapıyorum idmandan okuldan fazla vakit olmadığı için ve işin açıkçası gevşek tiplerden hoşlanmadığım için yalnızım kız arkadaşım da yok çok tuhaf

Yükleniyor...