Tipinden nefret edenler burada mı?

Bu dünyaya bu iğrenç tiple geldiğim için annemle babamı asla affetmeyeceğim. Benim psikolojimde olanlar var mı?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Annen baban heykeltras mi senin sana istedikleri sekli versinler. Ayni sekilde onlar kendilerinide sekillendiremediler

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yorumlari görüyorumda cidden komik geliyor ya önce şükret abicim senin yerinde olmak isteyen ne kadar cok insan var biliyomusun kolu olmayan annesiz babasız doğan bir bardak suya muhtac olan kac kişi var biliyomusun uyuyacak yatacak yeri olmayan cok nankörsünüz be abicim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Herşeyi ya dip te ya sonda yaşadığım be fiziğimi berbat hallere getirdiğim için nefreti ediyorum kendimden

0|0
    0|0
  • allah da bizim belamızı vermiş ya dkkdks

0|0
    0|0
  • Psıkologa gıt bence

0|0
    0|0
  • arada bir banada oluyor kalkıp intihar edesim falan ama sonra eli ayağı herhangi bir organı olmayan insanlar aklıma geliyor sakinleşiyorum

0|0
    0|0
  • Affetmeme nedenin bu mu😂😂

0|0
    0|0
  • benn ben :((

0|0
    0|0
  • Bunu duzeltmek senin elinde. Hoş gözukmen yani

0|0
    0|0
  • Yapma bunu

0|0
    0|0
  • Ben ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben de eskiden tipsizdim. şeklimi değiştirdim. heryerime dövme yaptırdım, bide saçlatı uzattım. pp ye bak. sonra aniden kızlar benimle ilgilenmeye başladılar :D ne bilim kirli sakal bırak, saçını uzat...

0|0
    0|0
  • Ben aşığım kendime 😂

0|0
    0|0
  • bakım yap azck

0|0
    0|0
  • Ya Cezamizi böyle cekiyorsak? Belkide ölünce direk cennet. djskakd

0|0
    0|0
    • 1ay

ben ölünce bol huri isterim bu dünyada hiç beni seven olmadı öteki dünyada bari haremim olsun

• 1ay

Biz denek oluyoruz

• 1ay

m ı n a s o k i m öyle işin

• Bence yanlış kişilere kızıyorsun, bende tipsizim ve aynanın karşısına geçtiğimde bu tipi yaratana ithafen, seni hangi öküz tasarladı acaba diyorum.

1|0
    1|0
  • Aynen kardeşim. Onlar çirkin diye bedelini ben ödüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...