Boy ve kilo avantajı olan birini alt etmek? ?

Kızlar meraba. Dün bir olay oldu. Bizim alt sınıflarda bir kızla devamlı kötü kötü bakisiyoruz. Kız dün sinifima geldi. Bana atar gider yapiyo ben delirdim zaten kızın üstüne gidicem arkadaşlarım tutuyo. Ama kız benden küçük olduğu halde 6 7 cm uzun ve baya şişman şimdi ben yarın bu kızın sınıfına gidicem direk dövmeyi planlıyorum. Ama dediğim gibi kızın boy ve kilo avantajı var. Nasıl taktik uygulayabilirim yardım edin lütfen bu arada ilk kavgam olacak

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalıysan türbanın yere düşebilir.
    İstersen türbanı boneyi çıkarıp gir. :D

Bence konuşmak için çağır.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• allah aıl fikir versin bebeğim taşdevrinde değiliz evrim bize küçük vücutlar ve gelişmiş bir beyin verdi çünkü aklını kullanmak lazım. neden kavga edip olayı idareye, ailene, disipline duyurasın ki? sen psikolojik baskı diye bir şey duydun mu hiiç oradan yürüsene

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya ışte nasıl yapicam kız benden 1 yaş küçük b rezil olmak istemiyorum. Zaten kız sinifima geldi şimdi benim ona bişey yapmam lazim

• 1ay

aranızdaki sorun eminim bir erkektir. O biraz beklesin ilgilenmiyor gibi davran. Kızla yavaş yavaş gülümse selamlaş samimiyet kur sonra çocuğun aslında herkese boncuk dağıtııtını hisseetiğini işle bilinç altına kilosunu boyunu hep sorun gibi işle. Arkadaş çevresini işle zafer senindir:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Zorba olma kanka ol mall. Böylece döguşmek zorunda kalmazsın.

0|0
    0|0
  • İlk olarak sakın saç kavgası yapma. Resmen rezillik. O seninkini sen onunkini çekiyosun sonuç hüsran.. Yumruk atmayı veya kavga başlamadan bitirici yumruklar atmayı öğren, öğretebiliim sana yarına kadar 😀

0|0
    0|0
  • sopayla

0|0
    0|0
  • Boy kiloyla bişi değişmez vur boşluğuna gelişine bitane gg

0|0
    0|0
  • bacak arasına vur.

0|0
    0|0
  • biber gazı al önce kızdır sana doğru atarlaninca sık yüzüne tokatla sonra gerisi sende

0|0
    0|0
  • yaşın doğru mu?

0|0
    0|0
  • Alt etmek hiç kolay değil.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tek tecrübem ilkokulda 2 şişman kızı yere yatırıp dövmüştüm bu göre cevap verirsem eğer dövebilirsin :D

0|0
    0|0
  • İlk çağda mi yaşıyoruz ne kavgasından bahsediyorsun sen bir de senden küçükmüş laf kavgasına girilebilir ama güç yarıştırmak çok mantıksız geliyor

0|0
    0|0
  • Kiz meslek lisesi mi bu ne yaahu

0|0
    0|0
  • Sacini cek en iyi yontem bu. Ve birakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...