Hristiyan olmak istiyorum ne yapmam gerekiyor?

Müslümanım ama artık hristiyan olmak istiyorum ibadetleri nelerdir ve bulunduğum yerde kilise yok her pazar gitmesem olurmu

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

• hayatinda kac kere camiye gittin de, kiliseyi dert ediyorsun?

5|5
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir adet Isa aliyoruz yanubda ekmek ve sarap. Bol seks atis serbest. Olmeden once tekrar musluman olmayi unutmuyoruz ki. Cehenneme gitmeyelim
    Oyle deilmi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• iyi de olmamış bu dediğin, yani "ay ibadetleri var namaz falan yatıp kalkıyosun kim uğraşcak abdest 32 farz kuranı kerim vs. ben en iyisi hristiyan olayım bir gün kiliseye gider arada akşam vaazı dinler jesus christ der geçerim" özetle ben bunu anladım :D

0|1
    0|0
  • Sen dinden kaçmak istiyorsun bence

1|3
    0|0
  • hristiyan olayım sonra tekrar müslüman olayım günahlarım sıfırlansın diye düşünme o bug u kapatalı çok oldu :D :D :D

1|3
    0|0
  • Öncelikle 3 kulhü bir Fatiha okuyup sağ elini suya sol eline boka sokcaksın bok papaz boku olursa daha etkili olur sonra ameno deyip iki elinide suratına sürceksin sonra papazın zemzemli şarabından bir yudum al hristiyansın balımmm 😂😂

1|2
    0|0
  • Hiç uğraşma başvur buradan gelirler kapına kadar imzayı alır kartı verirler enpara dene.
    https://m.finansbank.enpara.com/reklam

0|0
    0|0
  • Tuğçe Kazaz gibi sonra tekrar Müslüman olma da.
    Önce al eline incili hele bir oku, bir araştır bakalım.

0|0
    0|0
  • Neden hristiyan olmak istiyorsun? İncil'in okudun mu? Okuduysan nasıl ibadetlerini bilmiyorsun? Okumadıysan nasıl bu kararı alıyorsun?

Önce bunları cevapla konuşuruz.

0|0
    0|0
  • Mahallenin camisinin imamına git, sana bonservis hazırlasın.

0|0
    0|0
  • Kilisliye git knk

0|0
    0|0
  • ben Hristiyanım isa mesih yol gerçek ve yaşamdır kardeşim

0|0
    0|0
  • sebep?

0|0
    0|0
  • Hizli karar verme
    Otur dusun

0|0
    0|0
  • 😊😊

0|0
    0|0
  • çok cool dimi

0|0
    0|0
  • papaz var mı yakınlarınızda?

0|0
    0|0
  • muslumanligi becerdin de ona mi geciceksin amac?

0|0
    0|0
    • 1ay

Bana mantıklı gelen bu zaten ermeniyim dedemin abisi yaşıyor ve hristiyan sadece annem ve babam müslüman be müslümanlık bana değişik geliyor o yüzden bana mantıklı geln seyi yapmak istiyorum hem siz kendinize musluman diyorsunuz ama kaç ibadetini yapiyorsunun

• 1ay

namaz oruç bunlari yapiyorum en azindan senin görüşün

Kızlar Ne Diyor 8

• Carsafli hristiyanlarda war okadar rahat bir din sanma. Sen once git bir Quraani ac oku sonrada incili oku. Mantikli dusun. Bos yapmayi ver sonra yine sorarsin

0|0
    0|0
  • hicbir dine mensup olma o zaman Allaha inan gerisini bosver ama unutma geri donusu olmaz bunun

0|0
    0|0
  • Bir daha müslüman olamayacağını biliyorsundur umarım.

1|0
    0|0
  • Bilmediğin bir dine inanmak istemen neyin kafası acaba.

1|0
    0|0
  • Neden Hristiyanlık?

0|0
    0|0
  • her türlü dini vecibeni yerine getirmiyorsun yani Müslümanken de Hristiyan olursan ben yargılamak için demiyorum sadece Hristiyan olmak için mi yani mezhebinin Hristiyanlık olmasını istediğin için mi değiştiriyorsun?

0|0
    0|0
    • 1ay

Evet ermeniyim aslinda babamın gerçek babası ermeni ama suanki dedem müslüman ama o babamın üvey babası yani normalde babamda bende ermeniyiz

• 1ay

Bu salağı ciddiye alıp cevap verdim bu salagın derdi iman etmek hristiyan olmak değil sadece kimlik arayısında olan bir çocuk

• 1ay

@Gesu-2000. Saçma şeyler söyleme çocuk değilim zaten çocukluğumdan beri benimsemedim muslumanligi ve artık da istemediğim bir dini istemiyorum yani sadece bu hiristiyan olmak zaten hep kafamdaydi daha sonra zaten soyumunda hristiyan oldgunu öğrendim incilin bazı ayetlerinide okudum ama yinede birinden dinlemek daha iyi olur diye düşündüm ve hangi ibadetler var bayramları ne gibi şeyleri bilmek isitiyor dum yani duaları falan var mı diye merak ettim

• Bunu istemendeki amaç nedir

0|0
    0|0
    • 1ay

Müslüman olamk istemiyorum ondan abartı abartı. İbadetler yapmak istemiyorum hem kendine müslüman deyip ibadetlerini tam yerine getirmeyenlerden olmak istemiyorum matıkça bana en doğru gelen bu

• 1ay

Bence herşeyi tekrar gözden geçir yanlış yoldasın.

• 1ay

Carsafli hristiyanlarda war. Sen once git bir Quraani ac oku sonrada incili oku. Mantikli dusun. Bos yapmayi ver sonra yine sorarsin

• Gitmesen olurda geçmiş din ile ne işin var

0|0
    0|0
Yükleniyor...