Motorcuları nasıl bilirsiniz?

Arkadaşlar benim yarış motorum var.
Bunun aynısından.
Motorcuları nasıl bilirsiniz?
Ben namazlarımı 5 vakit kılan biriyim. Bunu millet çok farklı görüyor. Motorla hor hor gelip camiiye girdiğim zaman veya şadırvanda abdest alırken herkes beni izliyor bende rahatsız olmaya başladım iyice. 10 yaşımdan beri namaz kılarım. 6 yıldır da motor kullanıyorum. İkisinden de vazgeçemem. Nasıl yenerim bu ilgi meselesini gerçekten çok sıkıldım. Son bir haftadır iş yerinden eve geliyorum namaz kılmaya radara girdim 425 lira ceza yedim. Evle iş yerinin arası baya uzak bende 150-180 basıyorum mecbur. Camii daha yakın ama oraya da gidemiyorum artık ne yapsam moralimi bozuyor bu durum?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben racingcilerin cogunun aptal oldugunu dusunuyom ozur djsgdjshs

0|1
    0|1
    • 1ay

Bende senin aptal olduğunu düşündüm şimdi. ozur djsgdjshs

• 1ay

Oyleysen demek ki ahahaha

En İyi Erkek Görüşü

• Milletin düşünmeden hareket eden yapısına takılma kardeşim, bende motor kullanıyorum... sen sen olmaktan vazgeçme...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evde kıl namazını kimsenin bu bakışlarını çekmezsin

0|0
    0|0
    • 1ay

Evle iş yerinin arası var baya yetişemiyorum.

• 1ay

En iyisi işten çıkmak sanırım

• 1ay

Cami de kıl milleti de boşver iş kolay bulunmuyor iyi düşün

• Takma kafana insanlar herşeye bir bahane bulup yadirgarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir şey olmaz ya :D ben de 5 vakit kılıyorum küpe takıp metal müzik dinliyorum elektro gitar çalıyorum konsere falan çıkıyorum :D babam din kültürü öğretmeni. namaz cami abdest vs bunlar Allah ile benim aramda. İmanın kimde nasıl ne derece olduğunu sadece Allah bilir o yüzden takılma onlara çok fazla.

1|0
    0|0
  • Hiiiç takma kafana motor demek özgürlük demek 👍 Namaz zaten boynunun borcu kıl namazını bak işine 😊 Tekerin düz bassın 👍 Yağmurlu havalar geldi çattı ıslak yollara dikkat!!!

0|0
    0|0
  • Namaz kiliyorsan ruhunu da egitmelisin. Asiriliktan uzak durmalisin.

0|0
    0|0
    • 1ay

Derken?

• 1ay

Ya yolda birine zarar verseydin? Kurallar boşuna konmuyor trafikte. Kaza olduktan sonra dövünen çok var. İslam sana aşırılıktan kaçmanı emreder. Namazını kılarken ibedetin, dinin özünü anlamazsan olmaz.

• 1ay

Ameller niyete göredir. Takma kafana

• İyi bilirdik

0|0
    0|0
  • Yav he he motoru varmışta mış mışta. Ulan böyle motorun olsa
    Motorla birlikte üstündeyken fotoğrafını koyardın. Yaşın 14-15 Galiba motora özenen birisisin

0|0
    0|0
    • 1ay

Kıskançlığında böylesi.

• 1ay

Motorun olsa fotoğraf çektiğin motoru koyardın böyle internetten bulupta koymazdın

• 1ay

keyfimin kahyası mısın sana ne?

Yükleniyor...