Siyasi paylasimlarimi neden sildiki sevgilim😕?

Face sifrem ondaydi baktim tum türk bayraklariyla olan faln siyasi paylasimlari hatta 29 ekim cumhuriyet bayrami paylasimi bile silmiş. Biara cok ülkücüydüm siyasete cok düskundum kiziyodu bidaha siyaset yaptigini duymucam siyasi paylasimda yapmican diyodu. şu an ayriyiz. Facesinde bir muzik paylasimi var dikkatli baktim onu profilinde terorist resmi olan bir pkk linin sayfasindan paylasmis. Şok oldum. Ama oda "Allah Türk askerinin yardimcisi olsun"falan gibi paylasimlarda yapiyordu. erzurum oltulu. Dadaş nden boyle bisey yapti ki kafam karisti akp ye oy atiyor

Güncellemeler:
1ay Bir bakın buda güncellenince görunmuyo mu ne

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Bu ülkede herşeyi çarpıtmak çok basit farklı bir ülkede adam oy atar ve biter bizde Yok sen akplisin cahilsin Yok chplisin namussuzsun yok mhplisin faşistsin yok hdplisin teröristsin bundan sanane sırf CHP veya başka bir partiye oy atınca bu kelimeleri hak etmeyen milyonlarca insan var😬😬

0|0
    0|0
    • 1ay

Yav bnu mu anladin sorumsmdan. Kime oy attigindan bahsetmiyorum soruyu algila

• Sildiyse vardır bir bildiği.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Dadaş birde? Yanlış düşünüyorsun bence

0|0
    0|0
    • 1ay

Ne dusunmeliyim. Bayrak paylasimlarimi cumhuriyti kutladgim paylasimlari bile sldi bunlara anlam veremedm

Yükleniyor...