Erkekler ne zaman güvenilir olur?

Şuradaki aldatılma sorularını okudukça üzülüyorum inanın. Ben erkeklerden her şeyi bekliyorum kolay kolay da güvenmem ama bu berbat bir his.

Gerçekten yalan söylemeyeceğiniz arkasından iş çevirmeyeceğiniz bir kadın olamaz mı? Gerçekten derdiniz ne sizin bu kadar basit mi ilişkiler bir kadına niye hayır diyemiyorsunuz?

Güncellemeler:
1ay Sorudaki resim ne alaka ya ben yüklemedim.

0|0
7|27

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesi aynı kefeye koymak son derece yanlış bence. İnanmak istemesende gerçekten aldatmayan insanlar var. Diğer bir yorumda gördüm, hiç değilse erkek bana güvenme desin, bende onu bileyim yeter demişsin. Üzülüyorum aslında kızların gerçekten böyle düşünmelerini sağlayacak kadar kötü bir toplum halini almamıza. Hakkınızda var ama ne diyeyim, keşke herkes karakterine namus ve güzel ahlakı tam anlamıyla yerleştirebilse. Umarım güveneceğin kişilere denk gelirsin, yalancı olmayan güvenilir erkeklere hatta.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nezaman olur deyil, biri ya gevenilir olur ya da olmaz, insanlar deyismez sana nasil geliyorsa oyledir

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 26

• Ben kadınlardan bekliyorum. Öyle böyle değil hem de. Her kadın aldatma potansiyeline sahip fazlasıyla. Asla %100 güvenmeyeceğim varlıktır kadın.

0|1
    0|0
  • sadece erkek degil kadınlar içinde güvenilmez insanlar var
    bunun cinsiyetle alakası yok çünkü..

0|0
    0|0
  • Siz erkeklere biz kızlara güvenmekte zorluk yaşarız bunun sebebi de duyu organlarımızdır.7/24 yanında olduğun bir kişiye güvensizlik duyamazsın çünkü gözlerin şahittir. Senden başkasına bakamaz kalbin şahittir. Senin elin varken başkasına dokunamaz vs vs. Yani sürekli göz önünde olmadığından yanılgılar ve önyargılar gelir

0|0
    0|0
  • Genellemeye tüm erkekleri katma kızım. Ben seviyorum hemde çok aramızda okadar problemler oluyor bana karşı kız arkadaşım soğuk. Çevremde o kadar bana ilgi duyan kız var birine bile gitmedim. Ayrılığa doğru yol aldık bakalim ipler tamamen kopsa bile aylarca kimseyle olamam gibi Şu an berbat durumdayim. ben boyleyken sen gidip erkeklerin hepsine yardiriyorsun

1|0
    0|0
  • klişe olacak ama genc iken herseyi yasamıs bir erkek her zaman güvenilir olur. Tabi bunun disinda bazı durumlar da söz konusu olabilir.

1|0
    0|0
  • "Eski sevgilimi unutmadım" tarzı başlıklar açan siz kızlarsınız ama? Burada aldatılma mevzularında erkeklere saldırmayın bence.

0|0
    0|0
  • erkekler ne zaman govonolor olor? ya kezbanı buradaki aldatıldım sorularını soran kişilerin yüzde 90 ı erkek zaten erkekler %10 aldatan kısımda kızlar daha dogrusu sizi gidi siziler %90lık kısımda bide sizmi güvenmiceksinizSİKTİR

0|0
    0|0
    • 1ay

Reel hayatımda da aldatılmalara şahit oldum. Terbiyesizlik yapma.

• Hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Erkekler. her kiza kolay tav olur cunku bizim. yaradilisimiz. boyle aksini inkar eden yalancidir onun icin bence sen erkeklerden umidin kes uzak dur yanliz hayatini yaşa derim

0|0
    0|0
  • karakter meselesi bence her ınsan aynı değildir yeterkı eşi de kendısıde fedakar olsun

1|0
    0|0
  • hiç bir zaman

0|0
    0|0
  • Burada aldatan kadın soruları da var?
    Biz kadınlara nasıl güveneceğiz?

0|1
    0|0
  • Erkekler güvenilir olmaz

0|0
    0|0
  • erkek borca girip ay sonu kredi taksitini ödeme derdine düştü mü kafan rahat olsun... kendimden biliyorum ereksiyon bile olmadım bir süre :) "

0|0
    0|0
  • Sana dogru erkek denk gelmemis demek ki

0|0
    0|0
  • Güvenin cinsiyeti olmaz.. Erkek veya Kadın dürüst samimi olmadığı sürece güvenilmez...

0|0
    0|0
  • güven verdiğin zaman

0|0
    0|0
  • Aseksüel olursa güven. Yoksa güvenme 😄

0|0
    0|0
  • kadınlar güvenilir olduklarında :)

0|0
    0|0
  • kadın sınırsız olunca koca aldatmaz

0|0
    0|0
  • dikkatinizi çekerim aldatıranlarda aslında kadınların ta kendisi aslında

0|0
    0|0
  • hiç bir zaman 😂

0|0
    0|0
  • Sevgi saygı olduğu zaman güven oluşur buradaki yorumlara inanma abaza erkekler kız düşürmek için herşeyi yapıyor sonra vurup geçiyor

0|0
    0|0
  • Hep güvenilirdir.

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Uyudukları zaman 😅

0|0
    0|0
  • Erkekler güvenilir olmaz bence

0|0
    0|2
    • 1ay

Ya yeter ki böyle bir erkek desin ki bana güvenme mesela bunu söylese bile yeter :) ben de ona göre hiç konuşmam bile.

• hiçbir zaman

0|0
    0|0
  • Ciddileştiklerinde

0|0
    0|2
  • Valla oyle adam bulmak zor ya asiri dominant olacaksin cesaret edemeyecek ya da aldatilacaksin

0|0
    0|2
  • Hiçbir zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...