İnsanlar neden böyle düşünüyor ya? sorun bendemi?

genelde insanlarla mesafeliyim. zaten kimseyide sevmem. insanlarda genelde beni sevmiyorlar ve benden çekiniyorlar mesela kadın erkek fark etmez benimle aynı asansöre binmek için genelde izin istiyorlar ama hani öyle katı bir insanda degilim bence başakarına yapmıyorlar. geçende arkadaşlar arasında konu açıldı dizilerden bende o diziyi izliyorum dedim herkes nasıl yani sen tv izlermisin hiç öyle bir tip yok felan dediler tv izleme tipi nasıl oluyorsa! bir arada kuzenim bana allah senin çocugun olunca onun yardımcısı olsun dedi allah bilir hayatında hiç oyun bile oynayamaz dedi. tabi ben şok ve niceleri... evet kinciyim bana yapılan herşeyi ödetirim ama kimseye ilk önce ben karışmam... sadece adaleti saglarım prensiplerimde var.. ve ben gerçekten çok güzel bir kızım mankenlik teklifide geldi ama şimdiye kadar kimse bana çıkma teklifi etmedi

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların böyle düşünmesinde kişiliğin karakterin hiç bir önemi hatta alakası yok. İster kinci ol ister lanet hiç farketmez. İnsanların böyle düşünüyor olmasının tek sebebi insanlarla arana mesafe koyman konuşkan olmaman ve en önemlisi yapı olarak sert durman.
    Biraz neşeli görün, gül ve birazda muhabbet amaçlı konuşkan ol dünyanın en lanet insanı bile olsan etrafında böyle düşünen insanlar kalmaz hatta kıskanılan birisi olursun

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bu kadar katı olma

0|0
    0|0
    • 1ay

katı olmam zaten oların böyle davranması yüzünden oluyor

• 1ay

ilk adımı sen at yık duvarlarını biraz

Erkekler Ne Diyor 8

• Karakterin ve davranislarin yuzunden sana teklif etmeye cekiniyorlardir. soguk ve itici buluyorlardir seni

0|0
    0|0
  • hem güzellik hem aşırı kasıntı bir arada oldumu çok itici olabiliyo birilerinin sana yanaşması için huyunu değiştirmelisin kimse sana zaten reddedeceğin bir soru sormak istemez..

0|0
    0|0
  • Güzellik fiziksel özellikleri iyi diye bir kız istenmez. Konuş tarzı, kültürü, sempatikliği bunlar güzelliği bütünleyici şeylerdir hatta güzelliğin önüne bile geçebilir

0|0
    0|0
  • Ovvv
    Tam Evimin hatunu yapacagim tip
    Evlenelim bebisim 😂

0|0
    0|0
  • Bu huyunla biraz zor zaten

0|0
    0|0
  • Kin kirliliktir. Kendini kurtar bu illetten. Ayrıca bencil veya egolu musun?

0|0
    0|0
    • 1ay

evet

• 1ay

Uyum sorunu var heralde. Kafa dengi birini arıyon. Sen srvmesende saygı göstermen lazım. Gitmemen lazım mesela. Karşındakini seversen umarım o da aynısını gösterir. Herkes yapmaz ama değer veren olur.

• 1ay

Onlar hata yaptı diye, ego falan yapma. Takmış oluyorsun. Boşver, kim ne yaparsa yapsın. Sen hobilerinle ilgilen.

• Aman aman...

0|0
    0|0
  • okumadım ama sende

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...