Neden Böyle Oldu? Bakar Misiniz?

Dun 11.30 sularinda sinifimizdan bir cocugu gizliden islettik arkadas grubumla, ben biraz ciddi bir insanim siniftaki herseye gulmem kendime gore bir durusum vardir bu cocuk bana herkese dvrandigi gibi davranmz yani bir takim durumlarda goruslerimi alir, benimle konusmaya calisir ve konu acmaya calisir. Konustugumzda arada gozlerini kacirir ve bazen bana baktigini hissederim ve kafami cevirdigimde bakislarimizin bulustugu bir kac an oldu, bu cocuk cok fazla ciddi olmasa da gevsek de degil. Arkadasim sesini incelterek konustu onunla ki kizlarda ince ses tonuyla dalga gecerdi, arkadasima kucuk etkili iltifatlar etti ona acti kendini, bana farkli davranmasi arada fark etmedigimi dusunup beni izlemesi butun bunlar neydi peki. Bir kerwsinde soru sormustu yanindaki arkadas cevap verdi ona bana sordu cevap verdim onceki yanindaki arkadas da ona bende ayni cevabi bende vermistim az once deyince (X ben olayim) ama ben X e guveniyorum dedi. Dun konsurken hic hoslandigin biri oldu mu diye sordugunda "durust olucam hoslanmaya calistigim yakin olmak istedigim biri vardi ama beni goremedigini dusunuyorum, sevmeye calistigim kisiden yüz goremedigim icin bu isten artik birazcik dusunce olarak vazgectigim bir insan var evet dusunce olarak bosum dedi ve arkadasim bu kisi uzaginda mi yakininda mi yakinindaysa zor olur dedi evet bu insan cevremde onunla tartisiyorum cok muhabbet ediyoruz onunla gecmisim olmadigi icin problem degil dedi" burada gercekten beni anlatti ama esmer mi sarisin mi diye sordugunda sarisin diyene kadar ben esmerim
Bana karsi olan davranislari bakislari birazda olsa farkliydi biseyler hissettigini dusundum anlattigi kisi ben bile degilmisim neden boyle yapti bunca zaman?

0|1
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• ne yalan söyleyeyim yazdığından bir gram anlamadım. olaylar çok karışık

0|0
    0|0
    • 1ay

Arkadaslarimla siniftan bir cocugu islettik ben konusmadim arkadasim konustu sesini incelterek normalde bu cocuk ince sesle dalga gecer pek sevmez ama arkadasimin sesine iltifat etti cok hos dedi arkadasimin sordugu sorulara cevao verdi hoslandigij biri var mi diye sordugunda durust olucam hoslanmaya calistigim yakin olmak istedigim biri vardi ama beni goremedigini dusunuyorum, sevmeye calistigim kisiden yüz goremedigim icin bu isten artik birazcik dusunce olarak vazgectigim bir insan var evet dusunce olarak bosum dedi ve arkadasim bu kisi uzaginda mi yakininda mi yakinindaysa zor olur dedi evet bu insan cevremde onunla tartisiyorum cok muhabbet ediyoruz onunla gecmisim olmadigi icin problem degil dedi anlattigi kisi ciddi bir insanimdir gerkeli gereksiz herseye gulmem tutarli bir insanim ve kendimi ifade edebiliyorum onun sevmeye calistigi kisi yaptigi tanimi bana uyuyo hatta arkadaslarimin agzi acik kaldi ilk peki bu kiz esmer mi sarisin mi diye sorduklarinda sarisin dedi ben esmerim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...