Türkiye'de yapılan bu terbiyesizliği gördünüz mü, ne olacak bu ülkenin hali?

Şimdiden söyluyorum, kadın giyinimi dışında hiçbir şekilde yatalım imajı vermemiş, konusmalarınada bakarsınız. Evli olan adam bile resmen ''yani hanımı bekliyorum, yoksa süzgeç gibi yapardım ama malesef işte hanımı bekliyorum'' dedi, ya bu ülkenin hali ne :D? Yabancıların neden gelmediği belli :D

0|2
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Sondaki adama koptum ya. Bana acik konus, arkadas yatalim diyorsun yatalim guzel kadinsin, yatarim seninle 😂😂 Oyle bir sey soylemiyor kadin ama ne kadar fesat olmasa da insanin aklina gelebilir yani baksana bana gidelim diyince olur ama ailen kizmasin falan diyor. Yoldan gecen bir adamin eve goturme teklifini kabul ediyorsa iyk bir kadin olmasini beklemez tabi adam. Yaslk amcalarin geri cevirmesi de komikti bu arada 😂

1|0
    0|0
    • 1ay

Yasli* demeye calismistim. Bu arada kadinin giyimi, ahlaksiz teklif yapmayi mesrulastiracak turden degil. Gece arkadaslariyla disari cikip gezen, eglenem her kadinin giyecegi ve giydigi turden gayet normal bir giyim.

En İyi Kız Görüşü

• nerde sapık hepsi türkiye de

1|1
    0|2
    • 1ay

Kesinlikle

• 1ay

Bir saniye Türkleri sapıklık ile suçlayamazsın toplumsal yapı gereği erkekler kadınlara mesafeli kalıyor bu yüzden türedi bu abazanlar. Batı da cinsellik 13 - 15 gibi çocuk yaşta başlıyor sen bunun için Türk erkeğini suçlayamazsın 😯

• 1ay

valla damacanaya tecavüz eden bile var tartışmayalım karaktere göre değişir türk erkeği sapık demedim üstelik

Erkekler Ne Diyor 27

• Ülkenin halini siz kadınlara sormak lazım biraz da. O erkekleri yetiştiren kim acaba? Ve bacak aranızda sanki bir hazine saklar gibi en iyi menfaate onu pazarlama arzunuzu sorgulamayı düşünün bence. Ve dünyanın her yerinde erkekler biraz da olsa boyledirler.

0|1
    1|1
  • Çok klişe bir söz ama daha hala da en iyi şekilde bizi anlatıyor , cinsel açlığın afrikasidir Türkiye

1|1
    0|0
  • İzlemiştim bunu 😂 ülkeden gidişimin bir sebebi de işte bu

1|0
    0|0
  • Bu ülkenin en büyük sıkıntısı bu konuda eğitime ihtiyacı olan tek ülke olması. Fransaya gittim yok portekize gittim yok bir bizde var be. Islah etsin diyorum da olmuyor iste. Kendi kızı ya da karısı olarak düsün dediğimizde de atar yaparlar. Valla söylenecek söz yok..

1|0
    0|0
  • Bence gayet iyi cevaplar verilmiş, bu kadarı bile son derece iyi. Çünkü kadın, gerçekten ihtiyacı olduğunu anlatmıyor. Son adamda , dürüstçe sormuş, niyetin neyse söyle diyor.

İstanbul'da bir gecelik otel fiyatları 150 -200 TL den başlıyor. Size böyle bir şey yapılsa kaçınız yardımcı olurdunuz. Çok güzel öneriler sunulmuş , polise başvurun denmiş kadın sığınma evi denmiş, biri evinde misafir etmek istemiş. Yani ne olması bekleniyordu açıkçası anlamadım.

0|1
    0|0
    • 1ay

Evet ne kadar mısafirperver Türk milleti ''Karım olmasa seni delik deşik ederim'' falan :D?

• 1ay

Diyen adama bak Allah askina adam asagidan yukari tum halde onun delebilcegi tek sey o kiloyla
      Kendi donu bence 😂😂😂

• Sapık. Şu terbiyesizliğe bak. Herkes siz değil. Yine gerildim ya, öküz hepsi. Harika bir paylaşım.

1|0
    0|0
  • Niye şaşırdınız ki? Ülke insanının nasıl bir kafa yapısı olduğunu biliyorsunuz zaten? Tam tersi olsaydı o zaman şaşırırdık

1|0
    0|0
  • Biz kaçmaya çalışıyoruz yabancılar neden gelsin😀

1|0
    0|0
  • Amca efsane 😂😂😂 Millet delirmiş 😂

1|0
    0|0
  • abzanlık işte art niyet

1|0
    0|0
  • Bu ülkede gelinliği ile gezen kadını s. ktiler. Ne bekliyorsunuz ki?

1|0
    0|0
    • 1ay

Damacanaya hallenenler ve hallenmesini işe dökenlerde var :D Unutmadık, unutturmayız hahah :D

• 1ay

Barajlara kamyon kamyon şap dökmeyi düşünüyorum ama kamyon yok bende işte. Kamyon olsa iyiydi 😳

• cinsel açlığın afrikası türkiye :D :D
    evlilerin başı ağrımasa bunlar azalır biraz :D :D :D

1|0
    0|0
  • bunlar kimse tek tek alınıp gönderilsin, yalnız bir adada yaşamayı hakediyor adiler

1|0
    0|0
  • Her yerde böyle insanlar çıkabilir tek bizim ülkemizde yok
    Ülkeyi de canım yapıp çıktınız asıl bu zihniyeti ne yapıcaz?

0|0
    0|0
  • Umrumda değil sapık insanlar insan onurunu korumalı her önüne gelene kapı açarsa ohooo kırarlar kapısını sonra da yazık olur

0|0
    0|0
  • Allah akıl versin

1|0
    0|0
  • Ne yani ülkesine gidince Türkler de iş yok Türkler yumuşak mı desin herşey vatan için 😂

0|0
    0|0
  • Yerden yere değişir İstiklal'de yoldan geçen her erkeğe gecelik kalmak için bedavaya yer var mı diye sorarsan gayet normal giydiği kıyafet zaten oradaki eskortlara benziyor

0|0
    0|0
  • Kadının giyinininde de bişey yok ki yardım istiyor sadece ama bizim her zamanki gibi şeytan fikirli erkeklerimiz konuyu farklı yerlere çekiyor. Ülkede mini etek giyene o*ospu çarşaf giyene namuslu muamelesi yapan zihniyetler bunlar işte.

0|0
    0|0
    • 1ay

Onu demeye çalıştım :)

• 1ay

Öyle deme, bu işler elinin kirine bakar belli yani :D

• 1ay

Elinin kirine bakar da paran varsa olur o iş yani paran yoksa kusura bakma kimse sana gelip de yatalım mı demez hele bide böyle güzel bir kadın 😂

• kendi ülkemden soğutuyorsunuz

0|0
    0|0
  • İnsanların çoğu iyi niyetle yaklaşmışlar. Bıkmadınız yaşadığımız güzel ülkemizi kötülemekten.

1|1
    1|1
    • 1ay

İyi niyetle yaklaşanlara bişeymi dedim?

• 1ay

Ne olacak bu ülkenin hali demen çok çok çok saçma. Yabancıların neden gelmediği belli falan diyorsun. Sence bu yüzdenmi gelmiyorlar. ? Onlar senden benden daha rahatlar birde onların yaptığı sosyal deneyleri incelemelisin.

• 1ay

Neden rahatlar bir düşünsene? Bence Türkiyede yapılan sosyal deneyleri incelemelisin, sigaradan bile kavga çıkartacak adam :))

• Aynen kadinin giyimi tahrik edici aslinda bizim erkekler bulmus hemen kacirir mi ya cok degisik milletiz biz

0|0
    0|0
    • 1ay

Giysiyi bırak, normal giyinimli bir kız gelse şunlara dese !!1 gecelik otel arıyorum falan''..

• 1ay

Yine sonuc degismez ki ama brn daha fazla bekliyordum bu abaza yatmak isteyen tiplerin sayisini

• Kadının giyinişide öyle abartı bişey değil aslında. Bence biraz kameraya oynamada var. Kim bilir bu soruyu 100 kişiye sordular diyelim 80 i bir otel gösterdi 20 si böyle cevapladıysa 20 sini kameraya koymuşta olabilirler hemen inanmamakta lazım.

0|0
    0|0
  • bu tum ulkede olan durum

0|0
    0|0
  • Lakin sorunun sorulduğu lokal taksim civarı galiba ve az çok hepimiz o bölgelerin kastettiğimiz konudan muzdarip olduğunu biliriz ve kadın da soruyu tutup başka yerlere çekilebilecek tarzda sormuyor değil

0|0
    0|0
    • 1ay

Yoo alakası yok, adam benim evime gel dediğinde hayır otel arıyorum falan dedi, iyi izlemedin sanırım veya algılama kapasiten düşük :)

• Nasıl bir imaj vermiş?

0|0
    0|0
  • yabancılar gelmesin çokmu lazımdı sanki

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yurdumuz sapik ilan edildi zten

0|0
    0|0
Yükleniyor...