Insanlari nasil cozersiniz?

Huyunu suyunu nasil biri oldugunu nasil anlarsiniz? Ozellikle cansu hanim sizden tuyolar lutfetmenizi istesek

0|1
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Her türden insanlar tanıyarak yani tecrübeler edinerek ve bu tecrübelerinden faydalanarak insanları çözersin. Ama atıyorum çok insan tanımamışsın sağlam kazıklar yememişsin acılar çekmemişsin vs. bu alanda hiç tecrüben olmamışsa vucut dili okuma ve psikolojik eğitim gibi şeyler tam olarak çözmenize yardımcı olmaz

0|0
    0|0
    • 1ay

Vucut dili deme o konuya bakarsak herkes yalan soyluyor tum erkekler yavsiyor gibi bazi seyler cikiyor ortaya beden dili yaniltici psikoloji ise o da zor

• 1ay

Makina bile tamir ediyorum zaten ondan muhendislik okumayi sectim ama tek sorunum insan iliskileri

• 1ay

Ben mühendislik okumadım ama bende tamir ediyorum makineleri hobi olarak :D Kendine güvenmek zorundasın. Güvenirsen insanları çözmek, anlaşmak ve anlamak arkasından gelir zaten

Erkekler Ne Diyor 14

• en kolayı borç ver geri alamadığın insan şerefsizdir. Bunun dışında davranışlarına bak sözleri seni kandırabilir.

0|1
    0|0
  • İnsanlari cozmek , atomu parcalamaktan zor artik

0|0
    0|0
  • Bir insanı tanımak için çıkarlarınızın çatışması gerekir.. Yanı kuyruğuna bastığın zaman gerçek yüzünü görürsün ancak !! Basarsın ve bakarsın maske mi var yoksa o gerçek yüzümü çünkü o an varsa maskesi düşer..

0|0
    0|0
  • Bir kere bakınca anlıyorum. Herkes böyle mi?

0|0
    0|0
  • Onla uzun bir yolculuğa cikarim

0|0
    0|0
  • İnsan kendisini anlayamazken başka 1 isini hiç anlayamaz, çözemez. Boşa uğraşma çabalama.

0|0
    0|0
    • 1ay

Haklisiniz da biraz da olsa insanlar hakkinda fiktiniz olmaz mi

• 1ay

Sagol kalsin

• 1ay

Peki. Neden istemiyorsunuz ki. İlginç.

• konuşunca çözülüyor zaten

0|0
    0|0
  • konuşmaları ve mimikleri

0|0
    0|0
  • kimse kimseyi tam olarak çözemez 15 sene sonra bile insanların farklı huyları çıkıyor ortaya.

0|0
    0|0
    • 1ay

Tabiki tamamen cozemezsin ama bu tu kaka diye ayirman nasil olur

• 1ay

ben kendimden örnek verdim

• 1ay

şöyle ditim ozaman ahmet sana göre tu kaka bana göre rakı masasındaki sırdaşım.

• biraz tanıman gerekli. zamanla olucak bişey

0|0
    0|0
  • Deneye deneye

0|0
    0|0
  • çözme onlar bir şekilde gosteriyor kendini

0|0
    0|0
    • 1ay

Oyle olmuyor iste bir bayan olarak ozellikle hem sosyal olmak istiyorum hemde kensimi korumak mesela yardim sever biri olarak yetiatirildim ama bu konuda cok suistimal edildim aileme hic yalan soylemedim ama toplum icinde soylemem gereken anlar oldugunu fark ettim

• her bir insanin psikolojisine kendini sokmakla

0|0
    0|0
  • cengel bulmaca gibi soldan saga yukaridan asagiya...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İnsnın yüzüne yansır iyilik nasıl güzelleştiriyorsa kötülük bir o kadar çirkinleştirir karartır şirret akar yüzünden 😄

0|1
    0|0
    • 1ay

Karartir derken esmerlerden uzak dur gibi mi saka bir yana da cidden beni cabuk cozuyorlar bende insanlari cozmek istiyorum

• 1ay

@power_of_the_dream kimse sevmesin beni ben zarar gelecek insanlardan uzak durayim bu bana yeter

• 1ay

o sürprizdir kimden zarar gelip gelmeyeceğini yaşamadan öğrenemezsin. çevremde 4 kişi var bana yetiyor ve çoğunlukla yalnız kovboy modundayımdır. Tavsiye ederim bunu anlayanlar zaten gelmiyorlar sana.

• Oturup sohbet ederek

0|0
    0|0
Yükleniyor...