Bebeğim cok ağlıyor evlatlık versem olur mu?

5 aylık oğlum var cok ağlıyor hic susmuyor geceleri uyutmuyor beni bıktım daha gencim. Evlatlık versem mi bebegimi? siz olsanız verir misiniz?

Güncellemeler:
1ay Xx
1ay Versem mi vermesem mi babasi hayirsiz zaten :dxd

0|0
32|36

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyadaki gereksiz insanlar olmasaydi kalan oksijen, su, ve diger besinler iyi insanlara en az 500 sene daha yetermis. O yüzden lütfen bitin ya !!!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Babası hayırsız diyor versem mi vermesem mi diyor bence bu bebekten bahsetmiyor 😄😄 Abaza'lar sıraya 😅😅😅

2|0
    0|0
  • troll

1|0
    0|0
  • 5 aylık bebegin aglaması normal yani sen ne bekliyodun 24 saat gülsün sen uyu diyince uyusun kalk diyince kalksın mı istiyosun? Yasın genc oldgnu belirtmissim hayatta karsına daha ne zorluklar cıkcak o zaman napacaksın intihar mı ediceksin? Cocuk yaparken düsünemiyosunda simdi mi düsünüyosun?

1|0
    0|0
  • ver tabi. Anneligi hak eden çok kadın var trolcugum

1|0
    0|0
  • Beynini ver ama herhangi birine degil belediye çöplugune falan tasima gereksiz agirlik yapiyor sende.

1|0
    0|0
  • Şimdi ben senin taaaa diye başlayan dayalə döşeli 4 köşeli hiç bir köşeni es geçmeyen zemine 0 hatta kadan alırsa yerin dibine sokup orda brakan bir küfür seçkisi yaparım da genede ANASIN YA ONDAN YAPMIYORUM yani GENEDE ANNESİN bu cümle senin için çok ince oldu başkalarına okut onlar anlatır durumu

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Saçma sapan konuşma kafana roket atarım senin

2|0
    0|0
  • Bedavaya verme. Bu devirde bir bebek nereden baksan 300 bin.

0|0
    1|0
  • boşuna mı cennet anaların ayağının altında deniliyor bunun için sen nasıl annesinin bunu yaparsan çocuk doğurucu robotmusun nasıl vicdanın var

0|0
    0|0
    • 1ay

Robotum duygusuz taş kalpli

• evlat bebekler ağlar ben de bebektim kendimden biliyorum biraz sert davran ne biliyim kafa at :D çak ağzına yüzüne 2 tane düzelir #ebeveynolarakbilinçliolmakşart

0|0
    0|0
    • 1ay

Abartma bir şeyi

• 1ay

Bende zaten bir kenara atilsin demiyorum mal mal konuşma doğru anlamak lafları önce

• 1ay

@Limonkolik tamam sende benimle aynı safta ol ki o kişiye uyuz oldum sana sıçramasın iyice :D

• beynin olsaydi keske...

0|0
    0|0
  • Gever.

0|0
    0|0
  • ilgilenmeyin sallıyor :D

1|0
    0|0
  • olurr

0|0
    0|0
  • Bebegin aglamasi anormal bir şey mi? Annelik misyonunu tasiyamiyorsun cocuga yazik. Umarim trolldur.

0|0
    0|0
  • Biraz sabırlı ol litfen pes etmeyin. o senin evladın. 1 yaşina kar aglaması normaldir. evlat büyütnek kolay degil.

0|0
    0|0
  • Rabbim sana evlat değide keşke birazcık akıl verseydi belki o zaman insan olurdun

1|0
    0|0
  • Seni verdiler mi zamanında acaba

1|0
    0|0
  • cami kenarına bırak bari.

0|0
    0|0
    • 1ay

Ya salak salak konuşma istersen mal değil bu can can

• 1ay

Ya siz erkekler ne kadar aptal varlıklarsiniz bunun için anne babası olmaya gerek yok bir bebek ağlıyor diye sokağa atılacak olduktan sonra hepimizin dünyadaki herkesin sokaklarda büyümüş olması lazimdi

• 1ay

@Limonkolik ben sokağa atsın demedim öyle bir niyeti varsa en azından cami gibi dindar insanların olduğu yere koysun dedim. Sokakta tehlikeli yollara düşmesinden iyidir.

• Senin gibi insanların çocuğu olmasın.

0|0
    0|0
  • denıze at yaptığın iyiliği. halik malik bide halit bilir.

0|0
    0|0
  • Mama vermeyi denesen sanki daha mantikli:))

0|0
    0|0
  • Kaça veriyon 😜😛

0|0
    0|0
  • Yaw he he.

0|0
    0|0
  • Manyak manyak konuşma ya yaa

0|0
    0|0
  • Ben olsam hiç düşünmem veririm... karımla daha yapacağım işler olacak çünkü... bebek mani oluyor...

0|0
    2|1
  • bana ver istersen. adres göndereyim mi

0|0
    0|0
  • O çocuğun senin olduğuna emin misin?

0|0
    0|0
  • Sen bebekken pijamalarını giyip sabaha kadar uyuyormuşsun galiba!

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 31

• Yaparken düşünecektin genç olduğunu. Senin gibi kadınlar anne olmamalı yazık vicdansız utanmaz. Allah ıslah etsin.

1|4
    2|0
    • 1ay

Sende ol

• 1ay

Sana anne mi denir sen o sıfatı hak etmiyorsun yazık o bebeğe öyle çıkarıp atmakla olmuyor. Ben olurum merak etme çocuğuma da sahip çıkarım senin kadar bencil değilim.

• 1ay

Tm teşekkür.

• Trol değilsen böyle düşünebiliyosan, vermen çocuk için daha hayırlı.

Çocuk büyütmek kolay diyen mi oldu sana, feto mü kandırdı nedir?

0|1
    0|0
  • Fake im ben diye bagiriyor..

0|4
    0|0
  • Şakası bile kötü.

Büyük kizim kucagimda uyurdu tüm gün yemek yaparken bile mutfakta yanimdaydi veya karnimda şu karin tutucaklarla. Küçüğü rahatsiz doğduğu yani oda ağladı gece gündüz karışıktı. Ama sonuc olarak büyüdüler geciyor evet zordur simdik ama gecicrk. Varligina sükür et ve sev oyna yani o anlar ilgiyi.

0|0
    0|0
  • bakamayacaksanız yapmayın çocuk doğurmakla anne olunmuyor çocuk sahibi olmak isteyip olamayan var ama hak etmeyen sahip oluyor yazık o çocuğa da adam gibi bak

1|1
    0|0
  • Şaka veya troll sanırım.

1|0
    0|0
  • At çöpe kediler yesin

0|0
    1|0
  • Trolluyon mu kizimm

1|0
    0|0
  • Bana verebilirsin 😍

0|0
    0|0
  • Ver bence yaa nolck. Büyüyünce anamı bulayım diyip karşına çıkınca da cok ağlıyodun esk sıpası kafamı ziktn ben de verdim dersin. Eğer bebek kişisi beynini senden almadıysa umulur ki eskler de seni ziksn der

0|0
    0|0
  • Evlat sahibi olamayan ciğeri yanan o kadar anne varken sizin gibiler sözde anne oluyor ya üzülüyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır sakin verme belki bu bir anlık öfke dir her bebek ağlar uyutmaz akşamları ama baksana daha 5 Aylık meğer diyelimki sen evladını evlatlık verdin O alan kişiler evladına ya iyi bakmassa yanına eziyet çekerse falan filan günahı senin olur Ama daha ufacık benimde yeğenin vardı öyle hep ağlıyordu dua biliyorsan dua oku hani oluyor ya Dualar Vb Ama geçer benim yeğenin şimdi uykusu gelince kendisi yatıyor koltuga hemde daha 2 Yaşında :( Üzüldüm siz evlatlık mi versem diyince

0|0
    0|0
  • İnsanların sinirleriyle oynamaktan zevk mi alıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Balkondan salla

0|1
    0|0
  • Bakıcı tut

0|0
    0|0
  • Umarım şakasındır

0|0
    0|0
  • Beynini ödünç ver birilerine sen

0|0
    0|0
  • Ne biçim düşünce tarzın var senin be kadın! İnsan ağlıyor diye evladını verirmi hiç!

1|0
    0|0
  • Sana bir tokat atarım m. ö ki yıllara geri gidersin ilgilen çocukla gazı vardır altına yapmıştır açtır falan belki diş falan çıkartıyordur

0|0
    0|0
  • Sen bir Anne olamazsın, olamamışsın. .. canımı veririm onlar için

0|0
    0|0
  • yapmasını nasıl biliyorsan bakmasınıda bilmen gerek. evlatlık versem olur mu demen bile çok yanlış sonuçta ne olursa olsun sen bir annesin bunu yazacak cesareti nerden buluyorsunuz şaşırıyorum.

0|0
    0|0
  • Ay çocuga ağlıyor diye kıyılırmı yaa

1|0
    0|0
  • Ver ver iyi olur

0|0
    0|0
  • Ne salak salak sorular bunlar. s difi

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Aptallasma

0|0
    0|0
  • Mal misin sen lan mk

0|0
    0|0
  • Ve beyin koşarak sahadan uzaklaşır..

0|0
    0|0
  • Hayatinin duzeni bozulduysa ver. Arastir belki devlette alabilir.

0|0
    1|2
  • İçimden sana nasıl sövüyorum anlatamam. Yeni evlendiğim için henüz çocuk yapmıyoruz ama evlat hasretiyle içim yanıyo, sen gelmiş 5 aylık evladını evlatlık vermekten bahsediyosun! Seni evire çevire döver gebertirim delirtme insanı nasıl annesin lan sen 😡

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    1
Yükleniyor...