18 Yaşındayım gece işine başlıyacağım?

18 Yaşındayım lise açıktan okuyorum bir mesleğim yok.
Bir gazinoda komi olarak başlıyacağım Akşam 6 sabah 6
Günlük 60 70 tl arası. Garsonluğa kadar gidersem günlük 200 tl alabilirim.
Daha önce mekanda bir iki kez takılmıştım ortamı biliyorum.
Sizce becerebilirmiyim ve sıkıntı çıkarmı?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Çalıştığın mekanlar içkili ortamlar olmalı
    Laf yememeyi aklından çıkar yeri gelecek lafta yiyeceksin azar da yiyeceksin asıl laf yutmayı biliyorsan garsonluğu devamlı düşün İnsanla uğraşıyorsun ve içkinin verdiği bir insanla kavgasız gürültüsüz bir garsonluk düşünme

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Becerirsin

0|1
    0|0
    • 1ay

Laf yememek istiyorum çünkü sakat yerler

• 1ay

İşimi iyi yaparsam kimse üstüme gelemez aslında

• 1ay

Musterilerle asla diyaloga girme ne derlerse desinler tamam halledicem de gec

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Llse okurken yurttan kaçıp arkadaşlarla otel'de çalışmaya gidiyorduk. Ağırlıklı olarak alkollü düğünlerde çalıştık. Bu tip mekanlarda genelde sizin işinizden ötürü değil müşteri nin zil zurna sarhoş olmasından çıkıyor sorunlar. Alttan alıp isine bakarsan uzun yıllar çalışabilirsin. Parası kötü değildir ama bu geçici bir iş olsun senin için. İleriye dönük yapılacak bir iş olmamasının yanında zâten katlanılacak birşey de değil. Bir an önce okulu'nu bitirip üniversiteye gitmeni öneririm. Ben kendim çalışıp okuyorum. Kredi alıyorum part time işlerin yanı sıra tasarım da yapıyorum oradan da birşeyler geliyor cok şükür geciniyorum. Sanada tavsiyem bu yönde olur. Garsonluk tan hayır geleceği kanaatinde değilim. İnsanlar la uğraşmak zor is..

0|0
    0|0
  • Mekan kaliteyse iyi olur senin için. Ama zordur komilik.

0|1
    0|0
  • Allah yardımcın olsun berbat yerlerdir oraları.

0|1
    0|0
    • 1ay

Ne yapalım be abi evde yatıyoz boş boş evdekiler git çalış diyor
      Adam gibi iş yok çay getir götür kafelerde 30 40 liraya
      en azından gece çalışırım müzik felan hoşuma gidiyo güzelde para veriyolar askere gidene kadar çalışırım işte ordakilerle aram iyi olursada askerden gelincede devam ederim

• 1ay

Lise bitmedi ki :)

• 1ay

olsun sen önce liseyi bitir sonra açık öğretimden kaydını yap. Hatta şu an öyle bir imkan var lise okumayanlar için ünv. diye. bakabilirsin.

• Hicbir sikinti olmaz, musterilerle tartisma yeter. Ama mutlaka liseyi bitir, hatta universiteye de hazirlan. Daha iyisine layik oldugunu dusun her zaman.

0|0
    0|0
    • 1ay

Açıktan okuyorum yeni yazıldım.
      Bu işte biraz iyi olup garson olursam felan güzel para kazanabilirim aslında becerebilirmiyim rezil olurmuyum korkusu var hatayı affetmez mekan çünkü

• Becerirsin onu dostum

0|0
    0|0
  • Biyerlerden başlamalisin kardeş azmet yeter. Yolun acik olsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...