Sen kimsin ve hangi sebepten ötürü var oldun ?

buna öyle bir cevap yazın ki zekanız konuşsun

0|0
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• Babamla annenim beni yapmak istemeleri sonucu oluştum.
    Kim miyim?
    Sıradan bir insan evladı...
    Amacımsa şu an için neden var olduğumu bulmak

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Hiçkimse

1|0
    0|0
  • Ben geçmişten gelen geleceğe giden biriyim her insan gibi bir bilinmeyene yolculuk etmek için var oldum..

1|0
    0|0
  • Ben bir hiçim.
    7 milyar insan'dan sadece biriyim.
    Kendi hâlimdeyim.
    Bu dünya'ya sevmek için gelmisim. Saf sevgiyi insanlar'a hissettirmek için.

1|1
    0|0
  • Gerçek hayatta sıradışı bir insan burada ise satırların arasında gezinen bir hayaletim. Gerçek hayatta başarılı olmak ve çevremi mutlu etmek için sürekli vermek için doğmuşum herhalde... O yüzden burada da o verdiklerimi hayali olarak yerine koymak için dolaşıyorum galiba...

1|0
    1|0
  • Kardeşim buna cevap vermek için öyle üstün zekaya gerek yok. Sen bir kulsun. ve Allaha kulluk için yaratıldın.

1|0
    0|0
  • Varolusumun belli bir nedeni yok. Cevre bilinci ve kosullari bana bazi varolus nedenleri yukledi.

1|0
    0|0
  • ben benim ve çiftleşme sonucu var oldum

1|0
    0|0
  • Ben aslında bir hiçim bu saçma yeryüzünde. Bedenimin var oluşuda Öz'ümün yani ruhumun bütün bu aptallıklara tanık olup direnç kazanması sanırım.

1|0
    0|0
  • bn portakaldaki vitaminmisim sonra cekirdek oldum sonra portakal oldum yeni bir portakal icin tohumlugum dememi bekleme demem kurani kerimde yaziyor bu dunyaya imtihan edilmeye geldim gelcem sinava baslicam sinavi bitirip gidicem

1|0
    0|0
  • Ben kimim ki, belli bir sebepten ötürü var olayım

1|0
    0|0
  • Hiçlikten varlığa doğru geçen sürenin bir parćasıyım

1|0
    0|0
  • Islama gore doğru ve yanlis testi içi var oldum
    Mantığıma gore sanırım buna çalışmadim daha

1|0
    0|0
  • Rabbimi tanıyıp O'na ulaşmak için yaratılmış olan ancak dünya zevkine saplanan ahmak bir kulum..

1|0
    0|0
  • Ben varolma savaşımı kazanmak için mücadele veren sonsuzu arzulayan bir savaşçıyım bir liderim.
    https://www.youtube.com/watch?v=cH-K3MU7-fA
    https://www.youtube.com/watch?v=Wh-JGjIZYpI

0|0
    0|0
  • ol dedi olduk kul olmak için başka derdim yok

1|0
    0|0
  • Bende herkes gibi bir hiçim ve hiç olmak için var oldum.

1|0
    0|0
  • Afedersinde sigarayı yakmışım sodayı içmişim gark gurk geğiriyorum yatıp yatmama arasında gidiyorum zekanın minimuma indiği noktada ne diyek şimdi:/

0|0
    0|0
    • 1ay

hahaaah olsun kardeşim sen zekisin bunları böyle mizahla anlatabildiğine göre bu soruya da en güzel cevabı verirsin

• 1ay

Cümlemizin bacım yolumuz hep ferah olsun

• Allah ın bir kuluyum yaşıyorum işte rolüm icabı

1|0
    0|0
  • Vasat bir hikayenin, en havalı karakteriyim.

1|0
    0|0
  • Ben yokluktan gelen bir beserim Allah'a kul olmaya geldim

1|1
    1|0
  • Ben benim.

1|0
    0|0
  • allahım yar ve yardımcımız olsun

1|0
    0|0
  • ben ondanim.

1|0
    0|0
  • Ben homo sapiens ırkını temsilen yeryüzündeyim. En gelişmiş sinir sistemine sahip canlı türüyüm. Evrim denilen bayrak yarışında çıtayı yüksektip ölücem

0|0
    0|0
    • 1ay

sonra ne olacak?

• 1ay

doğmadan önce anne karnındada yaşıyordun ama orada ne olduğunu bilmiyordun. Doğmadan önce Allah yoktu şimdide yok demen saçma. Sen daha annenin karnında ki yakın tarihi hatırlamıyorken doğmadan önce Allah katında olup olmadığını ve öldükten sonra ahiret olmadığını nasıl böyle cahillikle kestirip atabiliyorsun. Bak dinler inanca bağlı olabilir ama Allah inancına hakim olabilmek için zeka şart geniş bakış açısı şart yinede üzüldüm Allah sana merhamet etsin

• 1ay

Olaya çok yanlış bakıyorsun :) bunu uzun uzun tartışmak isterdim ama birazdan uyurum. Allah da diğer 3 bin küsür tanrıdan biri. Sen inanıyorsun diye mutlak doğru yapamazsın. Bugün ne Allah ın ne de diğer tanrıların varlığını ispat edebilecek bilimsel bir data yok elimizde. Müslüman ülkede müslüman ailede doğdun diye bunu düşüyorsun. Hristiyan ailede doğsaydın hristiyan olacaktın. Benim düşüncem bir yaratıcı olabilir de olmayabilir de. Varsa Allah da olabilir başka bir yaratıcı da. Bundan emin olamam. Ama 4 kitabı da okudum. Diğer dinleri de okumam gerek. Sadece müslüman ailede doğdum diye sorgulamadan inanamam. Düşüncelerim beni agnostik düşüncenin daha mantıklı olduğu kanısına ulaştırdı.

• Sanane lan zirtapoz de.

0|0
    2|1
  • Buna ancak İslami inançlar doğrultusunda cevap verebilirim inancım bu yönde çünkü. Zeka ile alakası yok.

0|0
    0|0
  • seni de düdklemek için birisi gerektiğinden...

0|0
    1|0
  • yapmak istediğim şey benim varoluş nedenim bu yüzden de ben sadece benim..

0|0
    0|0
  • ' Öyle bir cevap '

0|0
    0|0
  • gece gece beynim yandı yemin ederim =)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 7

• Dünyaya sadece birilerine yardim etmek icin gelmis, yasamayi hayatin tadini cikarmayi felsefe edinmis , ogrendiklerini herkesle paylasan bir melek oldugum dogrudur.

1|0
    0|0
  • Ben uyumum. Ulaşabildiğim tüm ailelerin ve çocukların huzurunu sağlamak için varoldum

1|0
    0|0
  • iyisiyle kötüsüyle insanım işte..
    hep 1. olma arzum benim başımı yaktı, keşke diğer spermin beni geçmesine izin verseydim..

1|0
    0|0
  • öyle bir cevap 😂😂

1|0
    0|0
  • Öyle bir detay yaz ki yoruma değsin...

2|0
    0|0
  • Acı çekmek, mutsuz olmak, başkalarını düşünmek için dünyaya geldim çünkü b. k vardı burada

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/dXgMbr.png
    O istediği için var oldum

1|0
    0|0
Yükleniyor...