Sen kimsin ve hangi sebepten ötürü var oldun ?

buna öyle bir cevap yazın ki zekanız konuşsun

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Babamla annenim beni yapmak istemeleri sonucu oluştum.
    Kim miyim?
    Sıradan bir insan evladı...
    Amacımsa şu an için neden var olduğumu bulmak

1|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 35

• Hiçkimse

1|0
    0|0
  • Ben geçmişten gelen geleceğe giden biriyim her insan gibi bir bilinmeyene yolculuk etmek için var oldum..

1|0
    0|0
  • Ben bir hiçim.
    7 milyar insan'dan sadece biriyim.
    Kendi hâlimdeyim.
    Bu dünya'ya sevmek için gelmisim. Saf sevgiyi insanlar'a hissettirmek için.

1|1
    0|0
  • Kardeşim buna cevap vermek için öyle üstün zekaya gerek yok. Sen bir kulsun. ve Allaha kulluk için yaratıldın.

1|0
    0|0
  • Ben aslında bir hiçim bu saçma yeryüzünde. Bedenimin var oluşuda Öz'ümün yani ruhumun bütün bu aptallıklara tanık olup direnç kazanması sanırım.

1|0
    0|0
  • Gerçek hayatta sıradışı bir insan burada ise satırların arasında gezinen bir hayaletim. Gerçek hayatta başarılı olmak ve çevremi mutlu etmek için sürekli vermek için doğmuşum herhalde... O yüzden burada da o verdiklerimi hayali olarak yerine koymak için dolaşıyorum galiba...

1|0
    1|0
  • Varolusumun belli bir nedeni yok. Cevre bilinci ve kosullari bana bazi varolus nedenleri yukledi.

1|0
    0|0
  • ben benim ve çiftleşme sonucu var oldum

1|0
    0|0
  • Hiçlikten varlığa doğru geçen sürenin bir parćasıyım

1|0
    0|0
  • bn portakaldaki vitaminmisim sonra cekirdek oldum sonra portakal oldum yeni bir portakal icin tohumlugum dememi bekleme demem kurani kerimde yaziyor bu dunyaya imtihan edilmeye geldim gelcem sinava baslicam sinavi bitirip gidicem

1|0
    0|0
  • Ben kimim ki, belli bir sebepten ötürü var olayım

1|0
    0|0
  • Islama gore doğru ve yanlis testi içi var oldum
    Mantığıma gore sanırım buna çalışmadim daha

1|0
    0|0
  • Allah ın bir kuluyum yaşıyorum işte rolüm icabı

1|0
    0|0
  • Vasat bir hikayenin, en havalı karakteriyim.

1|0
    0|0
  • Rabbimi tanıyıp O'na ulaşmak için yaratılmış olan ancak dünya zevkine saplanan ahmak bir kulum..

1|0
    0|0
  • Ben yokluktan gelen bir beserim Allah'a kul olmaya geldim

1|1
    1|0
  • Ben varolma savaşımı kazanmak için mücadele veren sonsuzu arzulayan bir savaşçıyım bir liderim.
    https://www.youtube.com/watch?v=cH-K3MU7-fAhttps://www.youtube.com/watch?v=Wh-JGjIZYpI

0|0
    0|0
  • ol dedi olduk kul olmak için başka derdim yok

1|0
    0|0
  • Bende herkes gibi bir hiçim ve hiç olmak için var oldum.

1|0
    0|0
  • Afedersinde sigarayı yakmışım sodayı içmişim gark gurk geğiriyorum yatıp yatmama arasında gidiyorum zekanın minimuma indiği noktada ne diyek şimdi:/

0|0
    0|0
    • hahaaah olsun kardeşim sen zekisin bunları böyle mizahla anlatabildiğine göre bu soruya da en güzel cevabı verirsin

• Cümlemizin bacım yolumuz hep ferah olsun

• Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 7

• Dünyaya sadece birilerine yardim etmek icin gelmis, yasamayi hayatin tadini cikarmayi felsefe edinmis , ogrendiklerini herkesle paylasan bir melek oldugum dogrudur.

1|0
    0|0
  • Ben uyumum. Ulaşabildiğim tüm ailelerin ve çocukların huzurunu sağlamak için varoldum

1|0
    0|0
  • iyisiyle kötüsüyle insanım işte..
    hep 1. olma arzum benim başımı yaktı, keşke diğer spermin beni geçmesine izin verseydim..

1|0
    0|0
  • öyle bir cevap 😂😂

1|0
    0|0
  • Öyle bir detay yaz ki yoruma değsin...

2|0
    0|0
  • Acı çekmek, mutsuz olmak, başkalarını düşünmek için dünyaya geldim çünkü b. k vardı burada

1|0
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/dXgMbr.png
    O istediği için var oldum

1|0
    0|0
Yükleniyor...