Bazen mabel matizin ''Sarışın'' adlı çıkardığı parçaya lanet edersin?

Bazen mabel matizin ''Sarışın'' adlı çıkardığı parçaya lanet edersin... Ne zaman dinlesem o iğrenç aylar aklıma geliyor şarkıda çok manidar zaten böyle güzel bir parça bende heba oldu ya ne zaman dinlesem sinir katsayım artar iyi şeyler gelmez aklıma. sizde nası :/

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen hangi şarkıyı dinlesen o aklıma gelir kalbinin acıdığını hissedersin özellikle bazı şeyler size çok uyuyorsa o şarkıyı onlayken deli gibi sevip onsuzken nefret edersin. Belli ki aşk acısı çekmişsin Ya da çekiyorsun. Eğer kurtulmak istiyorsan daha fazla dinle hatta saatlerce dinle. Bir kaç saat sonra artık onu düşünmediğini fark edeceksin. Tam tersi bu şarkılardan Nedret etme hep bu şarkıyı sevdiğine inandır kendini, çünkü müziği güzel , de içinden. Biliyor Musun benimki geçti ve hayatımda hep bu şekildeki insanlara yardım ediyorum. Allah senin yardımcın olsun ama bence artık onu düşünme düşünüyorsan da sadece güzel anılarınızı hatırla. İnan bana çok daha kolay olacak. Bunu kolaylıkla atlacağına inanıyorum hayat güzel ve devam ediyor, sen de yaşamana bak. Daha da sana yaraşacak çok daha büyük Ve güzel bir sevgi bulman dileğiyle.

0|1
    0|0
    • 1ay

yazdıkların ve dileklerin için teşekkür ederim benım olayım biraz farklı biliyor musun bilmiyorum ama yazarsan eger anlatırım ama herkesin bilmesine gerek yok ondan demiyorum.

Kızlar Ne Diyor 11

• Soruyu annamadım ama benim de lanet edesim geldi üzüntülü emojiler tripli görüşler falan 😕

0|1
    0|0
  • Sözlerinden bir şey anlayabilsem yorum yapacağım kanka 😅

0|1
    0|0
  • Sarışınları sevmem hiç. şu an sarışın kız arkadaşımı düşünüp rakı içesim geldi be 😔😔

0|1
    0|0
  • Aynen yaa😕

0|1
    0|0
  • Dinleme sende

0|1
    0|0
  • Bence güzel müzik:)

0|1
    0|0
  • Bir kulu çok sevmişsin 😀😄

0|1
    0|0
  • Sırf o aklıma gelmesin diye dinleyemediğim şarkılar var.

0|1
    0|0
  • Ben seviyorum bu şarkıyı ya :\

0|1
    0|0
  • Sarışınları sevmem evet ederim o yüzden

0|1
    0|0
    • 1ay

güzelll :)

• 1ay

Gülmen gerekiyordu buna :D görüşe bak ya allahım gece gece

• 1ay

iyide güldüm zaten :D gülümsedim sempatik falan gülümsedim hatta

• Ya ben napiyim o zaman benim dinledigim sarki oguzhan koc- ikimizin psikolojisinide sen bozdun

0|1
    0|0
    • 1ay

oooo ağırr oo

• 1ay

Evet once ben onlarin psikolosini bozdum
      Simdi o benim psikolojimi bozdu bende sevgilisinin psikolojisini bozdum hatta ayirdim onlari

• 1ay

pskopat bir ilişki :D

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...