Bazen mabel matizin ''Sarışın'' adlı çıkardığı parçaya lanet edersin?

Bazen mabel matizin ''Sarışın'' adlı çıkardığı parçaya lanet edersin... Ne zaman dinlesem o iğrenç aylar aklıma geliyor şarkıda çok manidar zaten böyle güzel bir parça bende heba oldu ya ne zaman dinlesem sinir katsayım artar iyi şeyler gelmez aklıma. sizde nası :/

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

  • Bazen hangi şarkıyı dinlesen o aklıma gelir kalbinin acıdığını hissedersin özellikle bazı şeyler size çok uyuyorsa o şarkıyı onlayken deli gibi sevip onsuzken nefret edersin. Belli ki aşk acısı çekmişsin Ya da çekiyorsun. Eğer kurtulmak istiyorsan daha fazla dinle hatta saatlerce dinle. Bir kaç saat sonra artık onu düşünmediğini fark edeceksin. Tam tersi bu şarkılardan Nedret etme hep bu şarkıyı sevdiğine inandır kendini, çünkü müziği güzel , de içinden. Biliyor Musun benimki geçti ve hayatımda hep bu şekildeki insanlara yardım ediyorum. Allah senin yardımcın olsun ama bence artık onu düşünme düşünüyorsan da sadece güzel anılarınızı hatırla. İnan bana çok daha kolay olacak. Bunu kolaylıkla atlacağına inanıyorum hayat güzel ve devam ediyor, sen de yaşamana bak. Daha da sana yaraşacak çok daha büyük Ve güzel bir sevgi bulman dileğiyle.

    0|1
    0|0
    • yazdıkların ve dileklerin için teşekkür ederim benım olayım biraz farklı biliyor musun bilmiyorum ama yazarsan eger anlatırım ama herkesin bilmesine gerek yok ondan demiyorum.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 11

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...