Asil kadin nasıldır?

Asil kadinin tanımı?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• çevremde belirli bir yaştan sonra kendi parasını kazanan; koca, baba parası yemeyen özellikle sevgilinin parasına tamah etmeyen kadınların genelde kaliteli tipler olduğunu gözlemledim.

ekonomik özgürlüğü elinde olan kadınlar genel anlamda bakımlı, oturmasını kalkmasını bilen, ölçülü davranışlar sergileyen kadınlar sanki. ha ölçülünün ölçüsü ne derseniz tam tarif edemeyeceğim ama bu bahsettiğim kadın modeline çevremdeki diğer insanların da kaliteli tanımlamasını yaptıklarını gördüm.

var bence bu işin parayla bir alakası ama bana denk gelen örnekler mi böyledir, bu bir tesadüf müdür bilemem.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• duruşuyla, yürüyüşüyle hatta elindeki sigara tutuşuyla karşındaki etkiliyebilen kadındır
    sadece güzelliin değil aynı zamanda asaletin, seksapelin ve zekanın bir arada buluştuğu yegane yaratıkdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• İyidirde cok zor dusuyolar ya

0|0
    0|0
  • bir bacım orospuysa orospudur bacım değilse değildir değil
    deep note : (orospuluk sadece dış faktörlük değil içten ayıp da vardır sonra cinsiyet ayrımı yapmaz erkeğin canısı da mevcuttur)

asil kadın asil kadın asil olduğunu bilir
    asiller 3 e ayrılır a sil ler olarak ya da her neyse :D

0|0
    0|0
  • Bence asil kadın demek, oturup kalkmasını bilen, yüksek sesle konuşup gülmeyen, gayet nazik ve nezaketli davranan, uslubuna dikkat eden ve kanaatkar kadın demek

0|0
    0|0
  • Oo harikadır be

0|0
    0|0
  • durusu giyinimi farklidir belli eder kendini ama bir o kadar agir gorunur tabi karakteri konusmasida onemi herseyi tamam ama cirtlak bir sesi oldugunu dusunun abavv filan diyor

0|0
    0|0
  • Asildir

0|0
    0|0
  • nefes alıyodur

0|0
    0|0
  • bir tarafını göstermesine gerek yoktur,
    oturaklı ağır başlı hanım bir bayandır

0|0
    0|0
  • angel

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmadan herkesi duruşuyla ve gülüşüyle etkiler nesilleri tükenmekte olan varlıklar son zamanlarda

0|0
    0|0
  • duruşuyla, yürüyüşüyle kendini belli eder o zaten. orasını burasını açmaya ihtiyacı yoktur

0|0
    0|0
  • Oturuşu, kalkışı, yürüyüşü, gülüşü ofsayt olmayandır

0|1
    0|0
  • Asil kadın yalnızken bile kibardır.
    Asil kadın güzel kadın demek değildir.

0|0
    0|0
  • Asil olduğu kadar asiliyetlidir.

0|0
    0|0
  • güzeldir 😁

0|0
    0|0
  • edepli...

0|0
    0|0
  • Verici paraya tipe önem veren kadındır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asil kadın = Ben 😛😄

0|0
    0|0
  • Güçlüdür.

0|0
    0|0
  • oturaklı, cool havaya sahip, konuşmasının-davranmasının -duygularının ayarını bilen

0|1
    0|0
  • Afrodit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...