Bazen hayattan çok nefret ettiğim oluyor?

Bazen kendi hayatıma bakıyorum çok fazla olumsuzlukların olduğunu istediğim hiçbir şeyin gerçekleşmediğini görüyorum , ama öyle insanlar var çoğu insanın sahip olamayacağı şeylere sahip mutlu bir yaşamları var neden Allah onlar için bunca güzellikler nimetler zenginlikler verirken bizlerde onun kulları olmamıza rağmen bizleri birçok imkandan mahrum ediyor sıkıntılarla dolu bir hayat veriyor yanlış anlaşılmasın herkesin daha çok olsun ama neden onlara mutlu ve imkanlarla dolu Zengin bir hayat sunarken bizlere neden sıkıntılarla dolu ve imkansız bir hayat sunuyor ve imkan sahibi insanların imkansız insanlardan daha az günaha girdiğini ve onlar için hem bu dünyada hemde ahirette kazananlar olduğuna inanıyorum fakir insanları ise fakirlik nedeniyle günaha girdikleri ve bunu sonu olarak da ahiret hataylarını da kötü olduğuna?

0|0
12

En İyi Kız Görüşü

• Bugun bir amca gordum iki elide yoktu adamin yardim istiyodu agliycak gibi oldum icim acidi resmen hissettim... az sükretmeyi bilin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• millet dışarıdan mutlu gözükür, sen sanırsın onlar mutlu ben bir tek mutsuzum. ama o öyle değil işte

0|0
    0|0
  • hepimiz oyuncuyuz yeğen film bitince herkes kulise geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...