Site sizin Yakışıklı/Güzel insan arama platformunuz mu sanıyorsunuz?

Site sizin Yakışıklı/Güzel insan arama platformunuz mu sanıyorsunuz? Bazı arkadaşlar fake hesaplar açıp böyle sorular soruyorlar amaçları ne bilmiyorum ama şurda sosyal platformda hoş sohbet etmek için biraz kafa dağıtmak için giriyoruz çoğumuz, sorularımızda oluyor elbette ama biraz daha yetişkin insanlara hitap eden hareketlerde bulunsak daha güzel olmaz mı arkadaşlar? eskiden daha fazlaydı böyle sorular son zamanlarda cok azalmıştı ama gene bir kaç kişi akım başlatmaya başladı.

Güncellemeler:
1ay Sözüm daha cok kızlara, erkek arkadaşlar bu konuda suskunlar soru sorma açısından:)
1ay Bu arada yaptığım sadece bir tesbit he sonra bana sardırmayın:)

1|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Yüzü güzel 40 günde doyarsın huyu güzele 40 yılda doymazsın derler kafa yapısı uyuşmuyorsa boş işler bunlar.

0|2
    0|0
    • 1ay

ya konuşulsun elbette mutlaka anlaşan insanlar oluyor hepimiz konuşuyoruz ama işin soru boyutları garip

• Aynen öyle takma kafana

0|1
    0|0
  • Çok haklısın...

0|1
    0|0
  • Yakışıklısını değil de zekisini aradığım doğrudur.

0|1
    0|0
  • Aksine sitede kültürsüz ahlaksız muhtemelen asosyal bir sürü insan olduğunu düşünüyorum

1|1
    0|0
  • Bir ayakkabı sorma akımıdır gidiyor ya.. hayır olsun bakalım öğk dedim..

0|2
    0|0
  • Valla düşüncelerimin tercümanı oldunuz çok haklısınız

0|2
    0|0
  • Yerinde tespit olmuş 👍
    Neyin eski güzelliği kaliyorki buranin kalsın. Civkini çıkaran mutlaka cikiyor.

0|1
    0|0
  • haklisin

0|1
    0|0
  • En güzeli benim <3
    Öyle sanıyorum, sıkıntı mı var?

0|1
    0|0
  • Aramıyorum zaten buldum

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Aynen size katılıyorum. Amamcını çoktan aştı bu site maalesef.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Gereksiz insanlar topluluğu. Bence çoğunun yaşı da ufak.18 yaş altı bir sürü veled var. Kreşe çevirdiler burayı. Özelikle dediğin gibi pembeler çok yapıyor bu soru sorma işini.

0|1
    0|0
  • Boşver malzeme arıyorlar işte pc başında iş görmek için ben vermiyorum da o capulculara malzeme veren barzolar da var. Kendi içlerinde üresinler bırak.

0|1
    0|0
  • Fazla şeetmemek lazım

0|1
    0|0
  • Yoo sanmıyom.

0|1
    0|0
  • Öyle sanmıyorum...

0|1
    0|0
  • adam hedefi 12 den vurdu helal olsun