Çok zengin olunca gerçekten hayat daha mı güzel oluyor?

iş adamları CEO lar falan bunların hayatları çok güzel olduğunu düşünüyorum ve bu insanların seçilmiş kullar olduğunu hayatlarında kötü birşey olmadığını ve her istediklerine sahip olduklarını düşünüyorum yıllık kazançları milyon dolar olan insanlar bir yanda iş bulamayan nice fakir insanlar Sonuçta hepimiz kuluz ama şartlar kimine çok çok iyi kimine de çok çok kötü gerçekten hayat çok garip sizce?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Amcam zengin ve gördüğüm en mutlu insanlardan biridir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sakıp sabancı dan bir haberle cevap vereyim
    ''Otomobil üretiyorum ama oğlum binemiyor ''

1|1
    0|0
  • Bencede. Para var huzur var :D

0|0
    0|0
  • İnanan biriysen bunun iyi bir şey olmadığını bilirsin 😄

0|1
    0|1
  • Benim gönlüm zengin o yeter
    😂😂

0|1
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|1
  • Bazende yetenek zeka ve cesaret gerekiyor. Hiç birşey kendiliğinden olmaz bence

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• daha güzel elbette . Soğuk bir aralık günü Kafan eser dersin ki ben bu hafta sonunu şortum ve plaj terliğimle avustralya da bir barda kafayı bulup sızarak geçireceğim basar gidersin. Spor yaparsın daha sağlıklı beslenirsin , daha iyi kıyafetler giyersin daha iyi arabalara binersin. helikopter turu yaparsın kah canın sıkılır basar gidesin rusya ya aleme kah canın ister paris de kahve içip kruvasan yemek gidersin oraya. Paran çok olduğu için kadınların gözünde tipsiz dahi olsan ekstra yüksek bir kreidn vardır. Salakça bir espiri yapsan bile gülerler fakir asılınca taciz olurken zengin asılınca flört olur. Gibi gibi işte uzatılabilir netice de her halükar da mutlu olmak için o kadar çok şey yapabilecek imkanın vardır ki bu da seni daha enerjik daha özgüvenli yapar. Yani cvp evet zengin olunca hayat daha güzel oluyor

0|0
    0|0
  • Evet.

0|0
    0|0
  • Jim Carrey' nin bir sözü var
    -Keşke herkes bir gün zengin ve ünlü olsa ki asıl arananın o olmadığını anlasalar

0|0
    0|0
  • onlar da mutsuz olabiliyorlar emin ol

0|1
    0|0
  • Bazen evet, sahi senin yaş kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...