Başka bir paralel evrendeki kendinize ulaşabilme imkanınız olsa ne derdiniz?

Başka bir paralel evrendeki kendinize ulaşabilme imkanınız olsa ne derdiniz? :D böylece paralel dünya kavramınıda tartışmaya açıyorum

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ordaki rolüme bağlı veya ben, kurtar bu hayattan derdim

0|1
    0|0
    • 1ay

bu hayattan sıkılman sadece bu dünyadaki düzene mi özgü

• 1ay

sorun benim önem verip vermemem değil dünya kapitalist hele türkiye tam bir soyguncu maddi durumum yerlerde her yerde bunu görüyorum bunun acısını da çok çektim umursamasam bile gene karşıma çıkıyor ailem de zorlanıyor ve bu durum beni üzüyor

• 1ay

seni anlıyorum çünkü bende çok zor dönem geçirdim bir süre işsiz geçirdim şu an yüksek lisans yapıyorum bir şekilde para bulmam lazım kapitalizme köküne kadar karşıyım ama bu karşıtlık ve sinir sadece bana bir çuval ilaca mal oluyor bir çözüm söyleyemiyorum sana mental olarak sağlığını bozma sadece

En İyi Erkek Görüşü

• imam hatipler kapatılsın. :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben paralel evreni kendimce yorumlarsam eger. Yani aslinda söyle kaderin aslinda bizim hayatimizdaki secimler oldugunu dusunuyorum yani butun yol degil. ALLAH diyorki mesela bu insan bu olayi yasayacak ve o olaya giden birden fazla yol var Şu an secmis oldugumuz bizim yasam cizgimiz. Digerleride paralel evren..

0|0
    0|0
    • 1ay

bilimsel açıklamada buna yakın zaten yaptığın her seçim altarnetif gerçeklik yaratıyor

• 1ay

Hava su = dunyankn simulasyon oldugu cok baglantili konular 😂

• 1ay

heyecan yaptım galiba :D

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...