Bana kalıcı arkadaşlıklar lazımm?

niye benim arkadaşlıklarım kısa süreli oluyor ne kankam var ne de dostum arızalı bir insan da değilim ki ya off

0|3
2|30

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ben urfali arapim senden abi tavsiyesi sana bisey diycem. Kimsenin arkadaşlığı sonsuza kadar sürmez sürse bile karşındaki mutlaka bir hata yapıyor ve araya mesafeni koyuyorsun. 6 senelik arkadaşımla çok iyi anlasiyorduk ama onun kiskancligi yüzünden aramıza bu mesafe koydum. Hiç kimse hiç bir zaman için iyi değildir kimseye iyi diyemezsin ilk başta iyidir belki ama zamanla ya kötü olur ya da gerçek yüzünü sana gösterir. Bu dünyada bir tek sen ve bir tek ailen vardır başka kimse değil bunu bilmelisin. Herkes menfaatci herkes çıkar peşinde.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak sana bisey diycem. Kimsenin arkadaşlığı sonsuza kadar sürmez sürse bile karşındaki mutlaka bir hata yapıyor ve araya mesafeni koyuyorsun. 6 senelik arkadaşımla çok iyi anlasiyorduk ama onun kiskancligi yüzünden aramıza bu mesafe koydum. Hiç kimse hiç bir zaman için iyi değildir kimseye iyi diyemezsin ilk başta iyidir belki ama zamanla ya kötü olur ya da gerçek yüzünü sana gösterir. Bu dünyada bir tek sen ve bir tek ailen vardır başka kimse değil bunu bilmelisin. Herkes menfaatci herkes çıkar peşinde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Biraz burnun büyükte olsan güzel kızsın. Demekki sen çevrendekilerle knk kardeş ortamına düşüyorsundr onlar da bu yüzden yaklaşmıyorlardr.

0|0
    1|0
  • Emel ablamız şöyle demiş zamanında:
    Şu dünyada sevgi büyük ihtiiiiyaç; herkesle dost ol, herkeslee arkaaadaaş...

Maalesef artık:
    Şu dünyada çıkar büyük ihtiyaç; kendinle dost ol, kendinle arkadaş. :)

0|0
    0|0
  • asosyalsin. insan ilişkilerin berbat ve kendini soyutlayarak bu skimsonik sitede vakit öldürüyosun

0|0
    0|0
  • Arızalı olmadıgın icin kaybediyorsun misal ben deliyim bir ton deli arkadaşım var

0|0
    0|0
  • Reel'de mi?

0|0
    0|0
  • bak sadece kankalıksa aday listesine yaz

0|0
    0|0
  • denk gelmemiştir be canısı olur olur ^^

0|0
    0|0
  • bence boşuna üzülme bulursun arkadaş

0|0
    0|0
  • Kader kısmet.

0|0
    0|0
  • Kesin öyledir

0|0
    1|0
  • Bana da kalıcı dövme lazım

0|0
    0|0
  • demekkı kımyanıza uyan bır arkadaş bulamadınız

0|0
    0|0
  • banada lazım 😅😅

0|0
    0|0
  • Dost Bulunmaz Dost Edinilir

0|0
    0|0
  • Kendinele arkadaş ol bence önce

0|0
    0|0
  • yazik sana ya kiyamam

0|0
    0|0

13 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle hayat mı geçer yaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...