Çirkin kızlar neden bu kadar havalı oluyor?

Yolda falan bazen denk geliyor öyle bir yürüyor etrafa öyle bir bakiyor sanki kucuk daglari o yaratmış degisik degisik tavirlar genelde boyle oluyor anlam veremedim bir Allahın yarattigina cirkin denmez ama cirkinede guzel denmez.

0|1
22|6

En İyi Kız Görüşü

• Nefes aliyorlar, o yüzden oyleler.

0|3
    0|0
    • 1ay

Gerci Ülkemizde kızlar icin nefes aliyor olabilmek bayagı üstünlük getiren bir sey.

En İyi Erkek Görüşü

• kolay görünüyorlar erkekler apaçık vurmaya geliyor. Onlarda diğer kızlara göstere göstere sizi peşinde sürüklüyor. Halbuki güzel kızlar hep daha kolay olmuştur. Bunu düşünmeyen korkan çekinen erkekler ehh işte bu kız bana bakmaz çirkin garanti planı yapıp babalara geliyor :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 21

• 😂😂😂😂😂 doğru valla 👍

1|1
    0|0
  • Siz erkekler bir yerlerini kaldırıyor sunuz jak etmeyen çirkin kızları n onlarda kendini güzel sanıyor

0|1
    0|0
  • Bir bilsek kardeş

0|1
    0|0
  • Sana öyle denk gelmiş ben hiç farketmedim öyle bişey olsa görürdüm

0|1
    0|0
  • Hep aynı tantana

0|1
    0|0
  • Elindeki tek kozunu oynuyor 😃

0|1
    0|0
  • özgüvenlidir ya da egoludur simartilmistir

0|1
    0|0
  • Belkide sana öyle geliyor

0|0
    0|0
  • 😂😂😂oylemiymiş

0|1
    0|0
  • hahah boşver sende

0|1
    0|0
    • 1ay

Anlam veremedim mantikli dusunceler soyleyen olcak mı yoksa mantklı bir açıklaması gercekten yok mu merak ettim:)

• Sende ona bakma

0|0
    0|1
    • 1ay

Ben kafam egik yürüyemiyorum ve istesenden istemesende cevrendeki insanlarin hareketlerini bakışlarını farkediyom özel olarak kesmiyorum yani kaldıki kız güzel olsa bile kesmem gö. tü kalkmasın diye :)

• 1ay

Herşey yaşla olsaydı ay neyse 😂👋

• 1ay

Yasla birlikte görecegin seylerde olcak 10yaşındaki halinle bir olabilirmisin?

• ben kendimden biliyorum öz güven eksikliğini egoyla tatmin meselesi o

0|1
    0|0
  • erkekler yapıyor aslında bunu yüz verince sonuçlarına katlanacaksınız

0|1
    0|0
  • Ille dis gorunus degil zeka olarak ustunse ozguvenli olabilir

0|0
    0|1
  • bir yerden dikkati üzerime çekiyim diyorlardır heralde :))

0|1
    0|0
  • Çirkinlikle ne alakası var özgüvenden o

0|0
    0|1
  • Kime göre çirkin neye göre çirkin? Bunun belli başlı kriterleri var mı, varsa neler?
    İnsanların sorunu burada başlıyor. Kendi zaaflarını evrensel güzellik kriterleri kabul ediyorlar. Benim için güzel olan, senin için çirkin olabilir.
    bir laf vardır "One mans trash another mans treasure"

0|0
    0|0
    • 1ay

Bir söz de var takaşi taka tuka mak tuk yani diyorki dağlar denize paralel.

• 1ay

ajghsdkfhsdkjfkjsd komiksin
      cidden birader,, güzel kız tanımın nedir?
      kimisi esmer sever kimisi sarışın, kimisi uzun sever kimisi kısa
      şimdi burada ideal kiloda olan bir kız avrupada dombili, afrikada sıska olabilir. bu kriterler şehirden şehire göre bile değişebilir. mesela kadınlardaki esmer uzun boylu erkek aşkı bende yok. tam aksine kısa sarısın seviyorum. var mı? benim zevkim.
      güzellik ne zaman evrensel olmuş anacım.

• Hava değil o özgüven

0|0
    0|0
    • 1ay

Havalı olmak ve özgüven sahibi olmak arasındaki farkı ayirt edemeyen insan tanesi

• Sana öyle gelmiştir ya da sana öyleleri denk gelmiştir ya da sen onları çirkin oldukları için böyle kötü görüyosundur..

0|0
    0|0
    • 1ay

Çirkin olduklarında insanların beden dili degismez güzeldede aynidit cirkinde.

• Dış görünüşle yargılaman çok komik ne biliyorsun kızın özgüveni belki karakterinden zenginliğinden ya da kariyerinden geliyor

0|0
    0|0
    • 1ay

Özgüven ayrı sey kucuk daglari ben yarattim havasinda olmak ayrı

• 1ay

Bazı insanlar öyle hatta dünyanın yarısı öyle görmek istemiyorsan bakma görmezden gel o havaları sönsün

• 1ay

Zaten benim ilgilendiren altinda yatan nedenler, yoksa istedikleri kadar havaları1500 yapsn :)

• 0|0
    0|0
    • 1ay

çirkine güzel denmez demişsin ama bak gördün mü her insan güzel

• 1ay

gereçekten mi?:DDDDDDDDD inansam mı acep :)))) gerek yok ilk yaptığım yorum yani
      çirkine güzel denmez demişsin ama bak gördün mü her insan güzel
      bu cümle
      zaten videonun verdiği mesaj

• 1ay

Allahın yarattıgına cirkin denmez cirkinede güzel denmez dedim ama

Erkekler Ne Diyor 5

• Burdaki ve dışardaki abazalar egolarını tatmin ediyor :) Zaten güzel kızlar da neyin ne olduğunun farkında oluyor.

0|1
    0|0
    • 1ay

Haklısın kardes ama. 5-10 abaza yazdı diye bir insanin gö, tü kalkmaması lazım baska sebebleride olması lazm mantikli yda baska bir mantikli aciklamasi yok

• ya abazalar onların g. tlerini kaldırıyolar ondan sonra böyle egolu oluyolar. hayır tipine baksan muşmula suratlı gelmiş bize laf ediyolar. neymiş kısaya erkek denmezmiş. senin 1.50 boyun var da kadın mı oldun e be cahil?

0|1
    0|0
  • azcık bir yerlerini acınca çogu erkegın dibi düşüyor o da otomatik olarak kendını bir şey zannediyor

0|1
    0|0
  • Hemcinslerim yüzünden

0|1
    0|0
  • Birileri güzellik yaşatıyor işte ona onun dünyasına girip o gerçeği görmek gerek

1|0
    0|0
Yükleniyor...