bir bakar mısınız?

Yaklaşık 2,5 yıllık ilişkim var. Erkek arkadaşımı çok seviyorum. Ve çalışma durumundayım. Çalıştığım yerde evli ve çocuklu bir adam bana aşık oldu. -olmuş güya ki mesaj atmaktan bitap düştü bir ara- ona karşılık vermemi içten içe beklediğini farkediyordum. Bana üzüldüğünü, benim yüzümden yıprandığını hissettirdiği için vicdan yapıp, onunla bağlantımı kesmiyordum. Yok kafamda tümör var, yok ben hastayım diyip beni iki arada bir derede bırakıyordu. Malesef merhamet duygusu yüksek olan biriyim. Böyle böyle devam etti. Bir akşam iş çıkışı ben, o ve bir iş arkadaşım içmeye gittik. Benim ilk olduğu için midir, hızla diktiğim için midir bilinmez kafa gitti. O iş arkadaşı eve bırakıp, sonra beni eve götürdü, o sıra ne kafayla olduysa elini tutmuş başımı omzuna koymuşum. Sabah hayal meyal hatırladım ve hemen sevgilime koşup bunları tek tek anlattım. Saklamayı seven biri değilim. Ve her nedense bu bana pahalıya maal oldu ve adımı çıkarmaya çalışıyor, bana kötü davranıyor, aşağılamaya çalışıyor. Keşke bir kadın olmasaydım diyorum içten içe. Her neyse, ben şimdi ne yapayım bu dalkavuğa?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Boşuna demiyorlar içki tüm kötülüklerin anası diye şuç sende Ben evliyim diyeceksin uzaklaşıcaksın o adamdan sevdiğin adam mı üzülsün yoksa o adam mı yuvan yıkılıcak belki değermiydi bunlara? tümör var diye belki yalan söyledi seni elde edebilmek için merhametlisin tamamda eşinide düşündün mü hiç?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hem gidip yok merhametli biriyim diye milletin kollarına bırakmıssın kendini bide dalkavuk diyosun ne şekilsin kızım sen memlekete bak texas oldu

0|0
    0|0
  • Pekela kafan güzelken aranızda birşey geçtimi

0|0
    0|0
    • 1ay

Hayır.

• 1ay

Pekela böyle bir olayı büyük bir cesaretle sevdiğin erkeğe açmışsın. Taktir edilecek bir davranış buna rağmen nasıl kalkıp sana kötü iftira atmaya çalışıyor?

• 1ay

Ben beklediğini bulamadı, erkek arkadaşımdan saklamamı bekledi diye düşünüyorum. Bu durumu kafama takmaktan sıkıldığım için size sormak istedim.

• neden böyle saçma şeyler yaparsınız bilmem ki içmek nedir ya. degdimi şimdi mutlumusun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...