Biri bana şunu açıklayabilir mi?

Ulan hep bize yükleniliyor ya bu ne şimdi? Islamcı LGBT mi? Böyle müslümanlık varsa iyiymis yav😄Biri bana şunu açıklayabilir mi?

0|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Yalan çoğu peugamberin sakalı ayak izi vs

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Din ile kafayı bozup körelmeye başlayan insanlar yazık.. Gülüyorum lakin çok acı Mustafa Kemal'in kurduğu bir ülke şimdi ninjalara dönmeyi arzuluyor. Ben dinsiz biriyim herhangi bir şeye bir inancım yok lakin islama inanananların çarşaf giyme isteği nereden gelir ki böyle sizin inancınızda Araplar size ihanet etmedi mi? Peki şimdi neden onların kadınlarının giysilerini kendi kadınlarınıza giydiriyorsunuz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Homoseksüelliği savunan aciz bir beyinden İslamiyeti anlaması beklenebilir mi? Gayet tabii bu cümleyi kuracak, şaşkınlık verecek bir durum değil. Zira bunu kurmayacak kadar sağlıklı bir beyine sahip olsaydı, hemcinsine hallenecek kadar cinsel bir sapkın olmazdı..

0|0
    0|0
  • güldüm istemsizce

1|0
    0|0
  • :D :D :D bu ne laaan :D yarıldım yaa :D

1|0
    0|0
  • iyimiş :)

1|0
    0|0
  • Bunlara i*ne desen kuserler.

0|0
    0|0
  • O degil de neden genelde lez kızlar çok güzel oluyor

1|0
    0|0
    • 1ay

Aykırı ve özgürlükçü olunca güzel görünüyor olabilir ehehe

• 1ay

Sonunda beni anlayan biri çıktı ama artık çok geç :D

• 1ay

Aaaa ne için geç 😄

• Ulan bunlar iyice kafayı yedi bu nasıl bir abesliktir :)

0|0
    0|0
  • Shop var, insan da beyin olmayınca işte
    Üzülme suç senin değil : dhavsdbasıd

0|0
    0|0
    • 1ay

Ahahah ulan nasilda U çizmesini seviyorsunuz. Kanıtlasana bana? Nerden anladin zeka küpü?

• 1ay

U derken benim yorumum mu var da u diyosun gerçekten zavalısın sen ya :D :D

• 1ay

Yalnız sen ya çok safsın ya da saf ayağına yatıp aklınca beni yenmeye çalışıyorsun. Gösterdiğim bir saçmalığın yalan yanlış olduğunu elinde kanıtlar olmadan ileri süren bir zeka küpüsün, bu saçmalığın doğru olduğunu düşünen taraf benim, shop var deyip haberi yalanlayan taraf sensin. Önce otur bir düşün sonrada gücün yetiyorsa kanıtla gel bebeğim

Kızlar Ne Diyor 3

• Bencede erkeklerde artık çarşafa girmeli 😂

1|0
    0|0
  • Körelen bir ülke.

1|0
    0|0
  • Koptum hahahha ulke nereye gidiyo :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...