Eşin çok şanslı neden denir?

Malumunuz beni taniyan arkadaslar evli oldugumu bilir, kimi buna inanmiyor belki de inanmak istemiyor kimi de inanip bana burada beni tanıyan bazen hatta fazla muhabbetimiz bile olmayan arkadaşlar bana ısrarla eşin çok şanslı.. şanslı adam.. adamdaki şansa bak vs. tarzinda cümleler kuruyor..
Arkadaşlar şanstan kasıt nedir neden şanslı olsun ki insan?

#DeliKizDerBana 💋💋

Güncellemeler:
1ay Benden bu kadar korkmayın yazıp yazıp engellemeyin ya ne fesat insanlar var ben asla egolu olmadım olmam da acizlik yapmak gerekmez beni çekemeyen anten taksın..
İstediğim soruyu sormakta özgürüm!

#DeliKizDerBana 💋💋

1|1
7|35

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 34

• Abazaların şımartmaları, çok ciddiye almamak gerek. Beyinleriyle hareket etmeyi beceremiyorlar. Umarim evlendikleri eşlerine aynilarini söyleyecek insanlar olur.

7|0
    0|0
  • Yani güzel bir kadındır, ondan deriz. Hani kendisinde yok, ama diğer erkekte var. Çok şanslı adam be, ne güzel kadınla birlikte. Seks yönü güzel, aşk yönü güzel. O açıdan. Yoksa sayısal loto oynamasın, o şans; bu şans değil...

1|0
    0|0
  • Bana gore iltifata ihtiyaci olan kadin aciz ve ego sahibi bir kadindir. Yalanlar duymak egosunu oksar ve bu yalanlara inanir...
    Iltifat eden erkekte, yalan soyleyerek kadini avlamaya calisir cunku kadinin zayifligi egosudur...
    Elestirimi lutfen hakaret olarak algilama ve eger elestiriye aciksan, sozlerime devam ederim?

0|0
    1|0
  • Kişiliğini tanıyorsa iyi bir eş olacağını söylüyordur tanımıyorsa güzel olduğunu

1|0
    0|0
  • Yeteneklerini görüyorlar demek

3|1
    0|0
  • biliyosun :))

1|0
    0|0
  • Güzel olduğun içindir

1|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama benim görüşüm hani seksisindir onlarda seninle sevişmek istiyorlardır ama evli olduğun için eşin çok şanslı diyorlardır.

1|1
    0|0
  • Sana onu kimler diyor hiç enterese etmiyor beni ama böyle saçma sorular soran biri kim için şans olabilir; karar veremedim :)))))

1|0
    0|0
  • 1- Güzelsindir
    2- Karakterin güzeldir
    3- Cinsellik konusunda iyisindir
    4- Sevgi dolusundur

1|0
    0|0
  • abazaların evli kadınlara kurdugu fix bir cumledır kocan cok sanslı onun yerınde olmak ıstedım vs..

1|1
    0|0
  • çoğu dikkatini çekmek için söylüyordur

1|0
    0|0
  • Cunku nedenmi hemsom sen brni tanıdın erkekler diyorsa cekicisinya ondan onlarinda Gönlünde seningibi guzel cekici bir bayan hayalinde tabi amaç evlikten ziyade fantazi süsleme cınselık dır bundan oyle soyluyorlar. Kiskandiklarina

1|0
    0|0
    • 1ay

Ya isminimi deyıstırdın fotoda deyismis bir ara supelendim baskasinami yorum yaptim😀😀🌹😊

• 1ay

O kim ki ya

• 1ay

Yok Hemşin senin linkin deliye basliyorya derbaneneyi sonradan gordum ama dedim seni sandım baskasına yorum yaptım sandım galiba yine anlatamadım bosver 😊😀😀

• Onun diyen seni beğeniyo, kendinin olsun ya da kendindekinin senin gibi olmadığından, yapmadığından eşin şanslı diyo. Gıpta ediyo yani

1|0
    0|0
  • Akıllarınca sana iltifat ediyorlar

1|0
    0|0
  • güzel seksı akıllı olman diyebilirim.

1|0
    0|0
  • hani sen fıstık gibisin ya sana dolaylı bunu dicek ya. seninde aslında duymak istediğin bu ya

1|1
    1|0
  • demek güzelsiniz

1|0
    0|0
  • , mesafeni koru biraz derim 😇

1|0
    0|0
  • Seni tanmayanlarda zamanla tanır ben inanıyorum sana

1|0
    0|0
  • Senden hoşlanıyor ve beklentisi vardir

1|0
    0|0
  • geçen bende dedim sana bunun nedeni benim gözümde iyi bir fiziğinin olmasıydı

1|0
    0|0
  • Güzel oldugundandir

1|0
    0|0
  • Guzelliginn ve yemek marifetlerin icin demislerdir deli kiz

1|0
    0|0
  • Görmeden yorum yapamayız :)

1|0
    0|0
  • Çok güzelsen eğer